Medyum Nedir

Medyum Nedir

  Bazı sorunlarda özel güçlerin yardımına ihtiyaç duyulmaktadır. Bazen de gerçekleşmesi zor isteklerin kolayca olması için özel güçlere başvur

Psişik Hakkında
Psişik Kelime Anlamı?

 

Bazı sorunlarda özel güçlerin yardımına ihtiyaç duyulmaktadır. Bazen de gerçekleşmesi zor isteklerin kolayca olması için özel güçlere başvurulmaktadır. Bu güçlü etkileri kullanabilmek için aracılar gereklidir. Bu şekilde olması zor istekler kolayca yerine gelmektedir. Birini aşık etme, şansın artması gibi bir çok konuda medyum yardımı almak mümkündür.

 

Psişik Güçler

Burada yardım alınması gereken kişiler medyumlar olmalıdır. Psişik olarak hassas özel kişilerdir. Birçok insan medyum nedir hakkında merak içindedir. Manevi alemlerle iletişime geçerek aldığı bilgiler ışığında insanlara yardım etmeyi amaçlamaktadır. Yine bazı durumlarda bu alemden yardım isteyerek olması zor dileklerin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Paranormal olayları hissedebilme özelliğine sahiptir. Diğer insanlara oranla daha güçlü hislere sahiptir. Bu güçlerini kullanarak insanlara yardımcı olmaktadırlar. Günümüzde farklı ihtiyaçları için medyumlara başvuran sayısız insan bulunmaktadır. Burada önemli olan yardım alınacak kişinin ilim sahibi olmasıdır. Ancak ilme vakıf, psişik yönü güçlü bir medyum yardım edebilir. Ruhlar, ölüler ile yaşayanlar arasında köprü oluşturan medyumlar aynı zamanda havas ilmini de kullanır.

;İnsanlara manevi güçler ve ilmi kullanarak yardımcı olan kişiler medyum nedir sorusunun karşılığı olmaktadır. Kısmet açma, aşık etme, geri getirme gibi bir çok konuda yardım almak isteyenlerin başvurması gereken kişilerdir.

Farklı şekillerde psişik güçleri sayesinde yardımcı olmak için cinleri kullanabilmektedirler. Bu sayede isteklerin yerine gelmesine yardım ederler. Etkileri uzun süren ve etkili büyüler yapma yeteneğine sahiptir.

Older Post

COMMENTS

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    atakan indigo 2 sene

    bu atakan bir medyum tarafından mı yönetiliyor anlamadım

  • DISQUS: 0