Karmik Faktör

Bir sonraki usta, psişik dönemin ve yeni Çağ'ın Dünya'ya gelmesi, yüzyıllardır önceden haber verilmiş olan İncil oranlarındaki olaylardır. Hiçbiri

Bir Medyum Filmi Daha

Bir sonraki usta, psişik dönemin ve yeni Çağ’ın Dünya’ya gelmesi, yüzyıllardır önceden haber verilmiş olan İncil oranlarındaki olaylardır.

Hiçbiri beklendiği gibi olmadı. Niçin?

Son birkaç ay içinde, medyumlar ve psişik uzmanlar bir kaç dizi daha piyasaya sürdü. Etrafındaki varlıkları kullanarak medyumların dizilere girmesini sağladı.

Bu vahiylerin hepsi planın, bize yardımcı olan ve milyonlarca yıldır bunu yapan gelişmiş yabancı zekaların müdahalesi ile değiştirildiği sonucuna varıldı.

Psişik uzmanlar ve medyumlar konuyu yaymak ve bu gelişmiş yabancı zeka öğretileri üzerine hareket diziler sayesinde başladı. Hatta sıradan insanların dünya karmasını iyileştirmek için bu zekalarla doğrudan çalışabilecekleri yollar yarattı.

Bu ayın bölümünde dizilerde toplumunun dünyadaki insanlığın geleceği için oynadığı temel rol hakkında konuşmaya davet ediyor. Bazı ailevi konular da işlenmeye başladı. Türk aile yapısının genelini konu alsa da, bir ofis hayatı, bir karadeniz aile hayatı, bir ege dizisi, bir aldatma dizi oldu. Özetlersek ise en çok zengin kız-fakir oğlan dizi konsepti hayatı lekeliyor.

Kaçırmayın:

Uzun bir Sonraki Ana kadar olabileceğini nasıl geliyor
Neden bu dünyadaki insanlar için çok önemli
Bir sonraki usta gelseydi ne olurdu, ya da ana dünya, yarın birincil İnisiyasyonunun tam etkilerini kabul edecekti
Aetherius toplumunun Kozmik misyonlarının eşsiz değeri insanlık bir bütün olarak
Neden bu kadar önemli olduğunu hepimiz Kozmik misyonlar geleceğe devam sağlamak için mümkün olan her şeyi yapmak

Yaptığımız iş hakkında herhangi bir sorunuz varsa ve Aetherius toplumunun bir arkadaşı olabilmeniz için lütfen yorumlarınızı bize bırakın veya doğrudan bizimle iletişime geçin.

Newer Post

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0