Psişik Özellikleri ve Psişik Yetenekleri

Psişik Özellikleri ve Psişik Yetenekleri

Psişik özelliklerin ve psişik yeteneklerin özelliklerinden biri de hayvan sevgisidir. Medyumlar ve hocalar, bir dizi coğrafi alanda telefon anketleri

Karşıt Nitelikleri Dengelemek
Psişik Yeteneklerin Listesi
Evcil Hayvanlarından İletişim Tanıyan 12 Yol

Psişik özelliklerin ve psişik yeteneklerin özelliklerinden biri de hayvan sevgisidir.

Medyumlar ve hocalar, bir dizi coğrafi alanda telefon anketleri yaptı ve psişik yetenekleri bildiren kişilerin hayvan (lar) a sahip olma olasılığının daha yüksek olduğunu buldu.

Bir psişik özellikleri

Benim kendi deneyimim, psişik insanlar, eğer onlar için uygunsa, çoğu farklı türden çok sayıda evcil hayvana sahipler.
Hangi hassas bölümünü anlamıyorsun?
Bilim çevrelerinde, psişik yeteneklerin araştırmacı tarafından etkilenebileceği iyi bilinmektedir. Mutlak bir şüphe uyandıran bir kişi, psişiklerin gerçekleştirebilme yeteneği üzerinde büyük bir olumsuz etkiye sahip olacak ve gerçekte araştırma yaptıkları nadir durumlarda, yaptıkları testler neredeyse her zaman boşlaşacak, böylece inançlarını teyit edecektir. Paraspychology’de, bu Wiseman Etkisi olarak bilinir. Richard Wiseman’dan sonra, deneyler sadece kendileriyle ilgilenmediyse psi’yi algılayabilen, ölümsüz bir skepic’ten söz etti.
Bu etki neden var? Çünkü psişik insanlar çoğu insanın farkında olmaktan çok duygusal olarak daha hassastırlar.
1. Duygusal açıdan hassas insanlar, duyguları sık sık ve derinden hissederler. “Duygularını kollarına takarlar” gibi hissederler.
2. Çevresindeki insanların duygularının farkındadırlar.
3. Hassas insanlar kolayca incinir veya üzülür. Bir hakaret veya kararsız söz, onları derinden etkileyecektir.
4. Benzer bir şekilde, hassas insanlar çatışmalardan kaçınmaya gayret ederler. Olumsuzluk onları çok fazla etkilediğinden, argümanlar ve diğer çatışma türlerinden korkarlar.
5. Hassas insanlar, duyguları kolayca silemezler. Onlar bir şey tarafından üzüldüklerinde veya üzüldüklerinde, sadece dişlileri değiştiremez ve unutmazlar.
6. Hassas insanlar, tanık oldukları duygulardan büyük ölçüde etkilenirler. Başkalarının acı çekmesi için derinden hissediyorlar. Pek çok hassas insan, üzücü filmlerden ya da haberleri izlemekten kaçınır, çünkü çekirdeklerine giden ve onlarla sonradan sadık kalınan duyguları taşıyamazlar.
7. Hassas insanlar tekrarlayan depresyon, anksiyete veya diğer psikolojik rahatsızlıklardan muzdariptir.
8. Bir pozitif taraf, hassas insanlar ayrıca sanatta, müzikte ve doğadaki güzelliğin farkındadır ve etkilenir. Onlar dünyanın en büyük sanatçıları ve sanat meraklılarıdır.
9. Hassas insanlar, uyarıcı aşırı yüklenmeye eğilimlidir. Yani, büyük kalabalıklar, gürültülü gürültü veya telaşlı ortamlara dayanamazlar. Çok fazla uyaran tarafından bunalmış ve tükenmiş hissediyorlar.
10. Hassas insanlar bu şekilde doğarlar. Onlar hassas çocuklardı.
Çocukların duyarlılıklarına sahip oldukları birkaç farklı cevap var. Bir tür hassas çocuk, zorbalar tarafından yakalanan ve iyi huylu, iyi bir öğrencidir, çünkü başını belaya sokma düşüncesine dayanamamaktadır. Diğer hassas çocuk tipi, daha sık olarak, önceki paragrafta belirtilen uyaran aşırı yükünü tecrübe eder. Bu çocuklar bu nedenle aşırı uyarılırlar ve odaklanmada zorluk çekerler, bu da okulda sorunlara neden olur.

Hassas insanlar tipik olarak yukarıdaki tanımlayıcıların tümünü veya hemen hemen tümünü sergilerler.

COMMENTS

WORDPRESS: 5
 • comment-avatar
  Cahide 2 sene

  Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3’ü de kandırdı,insanların umutlarıyla oynamaları çok korkunç bir şey ya.Basiretim bağlandı resmen 2 günde %100 çözüm deyince nasıl inandım onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım çalışmazdım,Az önce ben de Medyum Elife Hoca’yı aradım 0541 232 23 33 numaradan konuştuk bana çok güven verdi ve diğerleri gibi daha alo demeden paradan bahsetmedi. Tabii ki işlemlerin uygulamaların ve emeğinin karşılığı bir ücret var ama bundan en son bahsetti önce tüm detayları açık bir şekilde anlattı kendisiyle çalışmaya başladık ve 13.günde sonuç aldık,bir medyumda olamsı gereken herşey var bence medyum elife hocada.

 • comment-avatar
  Dila 2 sene

  mrb ben de eşimle her gün kavga ediyordum oğlumuzda var adama bir kelime konuşmak imkansız kendisine ne desek suçluyuz ya birde eşim işten yorgun gelmeme rağmen hep üstüme geliyordu iyice usandırdı beni istanbul medyumlarından sedat hocaya denk geldim aşk duası yaptı bize düzeldi eşim çok şükür sedat hocayla çalışan herkes şifa bulur ..0532 066 39 09

 • comment-avatar
  Ecegün 2 sene

  bende mavlem hocaya ermeni aşk büyüsü yaptırdım 4 yıllık sevgilim bir anda beni bıraktı ve başka bir kadına gitti. nişanımız olmuştu düğün zzamanımız yakındı. başka bir kız girdi araya ayırdı bizi ama mavlem hoca bizi tekrardan kavuşturdu çok sağolsun

 • comment-avatar
  Orhan 2 sene

  Pisisik kände calismak istiyorum.

 • comment-avatar
  Sema 3 sene

  Esenlikler. Yukarıda yazan özelliklerin hepsine sahibim yani bu şimdi kesin olarak psişik olduğumu mu gösterir?

 • DISQUS: 0