Karşıt Nitelikleri Dengelemek

Karşıt Nitelikleri Dengelemek

Hayatu tutmak ve gitmesine izin vermek hayatın bir dengesidir. - Rumi. Yansıma bariz eksikliklerimizin farkında olabiliriz, ancak kalitelerimizden g

Evcil Hayvanlarından İletişim Tanıyan 12 Yol
Psişik Yeteneklerin Listesi
Psişik Özellikleri ve Psişik Yetenekleri

Hayatu tutmak ve gitmesine izin vermek hayatın bir dengesidir.
– Rumi.
Yansıma bariz eksikliklerimizin farkında olabiliriz, ancak kalitelerimizden gelen eksikliklerin farkında mıyız?kişisel nitelikleri, ya da erdemleri, doğası gereği de onunla eksiklikleri getirmek. Bu insanlar:

  • çok hasta genellikle pasif;
  • çok aktif genellikle huzursuz;
  • çok şefkatli genellikle yararlanır;
  • çok sakin genellikle yavaş;
  • çok disiplinli genellikle sert;
  • çok spontan genellikle yetersizdir;

Ben bunu duydum ve çok kişiler hakkında konuşmayacağım ama benim yolculuk ihtiyacımız geliştirmek karşı set özellikleri var olmak açık. bu güçlü ama esnek, yenilikçi ama disiplinli, kararlı ama nazik olmak anlamına gelir. Tabii ki, bu yapılan daha kolay söylenir, ama hatta sadece bu gerçeği kabul et ve bazı kör noktaların işareti yararlı olabilir.

Hayat zengin ve karmaşıktır. İyi yaşamak ve gelişmek için birden fazla beceriye ihtiyacımız var. Bazen her şeyi kabul etmeliyiz ve diğer zamanlarda onları değiştirmeliyiz. Ve çoğu zaman farkı anlatmanın kolay bir yolu yoktur.

Egzersiz alternatiftir;

İlk üç kişisel nitelikleri düşünün. Bu dengeyi yetiştirmek için ihtiyacınız olan herhangi bir rakip erdemleri, nitelikleri, ya da tutumlar nelerdir? bunu anladıktan sonra, her zaman bir konu veya hatırlama yapın. Ne kadar çok Hatırlarsanız ve düşünün-uygulamaya koymak için fırsatlar arayın sizin için ne kadar erken doğal hale gelecektir.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0