Evcil Hayvanlarından İletişim Tanıyan 12 Yol

Evcil Hayvanlarından İletişim Tanıyan 12 Yol

Sevgili bir hayvanı kaybetmenin, özellikle beklenmedik bir şekilde, yıkıcı olabileceğini söyledikten sonra deneyimlerimden bahsediyorum. Bir çocuğu ka

Karşıt Nitelikleri Dengelemek
Psişik Özellikleri ve Psişik Yetenekleri
Psişik Yeteneklerin Listesi
Sevgili bir hayvanı kaybetmenin, özellikle beklenmedik bir şekilde, yıkıcı olabileceğini söyledikten sonra deneyimlerimden bahsediyorum. Bir çocuğu kaybetmek gibi acı çekebilir. Kendi çocukları olmayan kimseler için evcil hayvanlar gerçekten de çocuk gibidir. Hiçbir şey değerli bir kürk çocuğunun kaybına bizi hazırlayamaz, ama geçtikten sonra onlardan daha yakından tanıyabileceğimiz yollar vardır. 
Genellikle evcil hayvanımızla bağlantı kurma süreci sonuç vermesi için birkaç hafta sürer. Başlangıçta kaybın acısı o kadar çiğ olabilir ki hayvanın ruhu, annelerinin veya babasının bilinçli zihnine bir yol bulamaz. Bu tür bir travma ile kendi kişisel deneyimlerimden, en az birkaç gün, ancak genellikle birkaç hafta önce, hayvanın ruh mesajlarını ve işaretlerini almak için yeterli açıklık bulunmadığı bir bekleme süresi olduğunu buldum. Ancak, ne arayacağımızı biliyorsak, o işaretler orada! 
Bir yıl önce sevgili küçük 12 yaşındaki kürk bebeğimi, zor bir ameliyattan sonra kaybettim; Benimle daha uzun yıllar vereceği anlamda başarılı olması gereken bir şey. Ruhsal olmaya çalışmam ve her şeyin olduğu gibi gerçekleştiğini aklımda tutsam da, Tanrı’ya kızgındım. Dürüst olacağım, tek istediğim onun ondan iyi ve hala benimle bir işaretiydi. Sonra ve sonra o zaman, paramparça ruhumuzu tekrar bir araya getirebilir miydim? Ellerimi alabileceğim her ruhani ve hayvan rehberi kitabını sipariş ettim, ama gerçek şu ki, bebeğim sadece ziyareti halledebileceğimi bildiğimde bana gelecekti. Bu gerçekleşmesi iki ay sürdü ve olmadı çünkü bunu kabul ettim. Onun şartları vardı. Bu beni oldukça şaşırttı, ama ilkinden sonra ziyaretler ve tabelalar gelmeye devam etti. Bu güne devam ediyorlar!
  • Sevgili bir evcil hayvanını mı kaybettin? 
  • Onunla nasıl iletişim kurabileceğinizi merak ediyorsunuz ama ne arayacağınızı bilmiyor musunuz? 
  • Geldiğinde iletişimin kaçıracağından korkuyor musun?  

Burada evcil hayvan ruhunun iletişimini tanımanıza yardımcı olacak bir düzine ipucu veya işaret vardır ve bu zorlu zamanda hareket ederken alacağınız mesajlara nasıl açık kalacağınızı öğrenin.


1 –
 Yaptığım gibi, gece geç saatlerde karanlıkta oturup, temas beklerken – bir gürültü, nefes nefese, mırıldandı, bir mızrak, bir miyav, kürklerinin ayak bileğinize karşı fırçalanmasıyla karşılaşabilirsiniz. Birkaç saat sonra, pes edebilir ve yatağa gidebilirsin, sadece seninle orada oldukları en canlı bir rüyanın olması için. Ya da yatak çarşaflarının hareketiyle veya yatak odasındaki kapıda kaşınarak uyanmış olabilirsiniz. Evet, bu iletişim!

2 –
 Evin etrafında çalışıyor, çamaşırları yıkıyor, bulaşık ya da vakum yapıyor, bir sonraki aşamada neleri başarmanız gerektiğini düşünerek düşünebilirsiniz. Ve sonra, gözünün köşesinden, bir gölge, bir hareket görüyorsun. Ve sonra gitti. Bu da iletişim!
3 – Size, özellikle yüzünüze giren kelebekler.

4 –
 Evcil hayvanınızın adını her yerde görmek.

5 –
 Başkaları ile tanışmak, maviden yeni çıkmış olanlar, daha önce evcil hayvanları kaybedenler.

6 –
 Kayıp çoraplar, yersiz şeyler, devrilen öğeler … ama nasıl oluyor da evde yalnızsın?

7 –
 Evcil hayvanınızın vücudunuzdaki bir alana taşındığı ve her yerde sizinle birlikte, çoğu zaman boyun veya kalp bölgelerine yaklaştığı garip bir his.

8 –
 Evinizdeki elektronik, yanıp sönen ışıklar, yanmış sigortalar, çeşitli ampuller bir anda patlayan gibi gizemli konular. Evet, bu bana oldu. Birdenbire birkaç ampul parladı ve bizim gözetleme pırıltı ışıkları dışarı gitti zaman benim köpek için eşim hakkında konuşuyordum!

9 –
 Yaka etiketlerini çınlamak, pençeleri yere vurmak, damatın her zaman banyo / klipsinden sonra uyguladığı kolonyayı koklamak veya aniden ıslak köpek koklamak.

10-
 Telefon çalıyor ve kimse yok. İnsan ruhları, iletişim kurmak için telefonları kullanan tek kişi değildir! Benim köpeğim hücremi kullandı. Bir rüyada bana “Ben BURADA” dediği bir metin gönderdi. Sadece telefonumun odanın karşısındaki şarj cihazında olduğunu fark ettim.

11 –
 Çesitli yerlerde evin etrafinda gizlice oynadiklari oyuncaklari bulmak. Ve bütün bu şeyleri bulduğunuzu ve ortadan kaldırdığınızı sandınız, böylece tüm günlerini onlara bakıp, bir bebek gibi ağlamayacaksınız!

12 – 
Son olarak, ama kesinlikle en önemlisi, bir sonraki yoldaşınızı size göndermeleri yoluyla iletişim kurulabilir. Kürk çocuğunuzun sevdiği ve sizi hala sevdiği kadar, yirminci yılların geri kalanında, sıcak kucaklar ve yumuşak öpücükler olmadan, sizi hak ettiğinizden emin olarak yaşamak istemezsiniz. Siz ve yeni evcil hayvanınızın toplantısını öyle reddedecek ki, bu reddedilemez. Ve sen bileceksin. Çarpıcı kürklü bebeğinizin yerine geçmek değil, onlarla paylaştığınız derin sevgi geleneğini devam ettirmek ZAMAN. Bu zaman geldiğinde sezgisel olarak hissedeceksiniz ve bu hassas yeni bağ deneyiminde ilerlerken onlardan yardım isteyebilirsiniz. Sonuçta, bir efendiden nasıl sevileceğinizi öğrendiniz ve tüm bu sevgiyi onların anılarında paylaşmanızı istiyorlar; 
Hayvanların yaşamlarında paylaşmaya razıyız, bize hayat hakkında öğretecek çok şeyleri var!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0