Bu Yaz Doğada Daha Fazla Zaman Harcayacak 7 Yol

Bu Yaz Doğada Daha Fazla Zaman Harcayacak 7 Yol

Buz sarkıtları nihayet evinizin saçaklarını erittiler ve artık postayı kontrol etmek için altı kat giysi giymeniz gerekmiyor. Şimdi bu yaz burada, dış

Meditasyon Nasıl Yapılır: Meditasyon Teknikleri ve Faydaları
Yeni Başlayanlar İçin Nasıl Meditasyon Yapılır?
Meditasyonun Birçok Şaşırtıcı Sağlık Faydaları

Buz sarkıtları nihayet evinizin saçaklarını erittiler ve artık postayı kontrol etmek için altı kat giysi giymeniz gerekmiyor. Şimdi bu yaz burada, dışarıdaki dünyayı kucaklamaya hazırsınız, ancak bu yaz doğa ile daha fazla zaman geçireceğinizden nasıl emin olabilirsiniz?

Yapılacaklar Listesi ile Mücadele

Parklar veya göller gibi bir tema seçin ve o kategorideki tüm varış yerlerinin bir listesini evinizin bir kaç saatlik sürüşünde yapın. Yaz boyunca her hafta sonu bir ziyaret etmek için bir hedef belirleyin. Görsel bir görev yapmak için, evinizdeki duvara bir harita bağlayın ve keşfettikten sonra her yere bir çıkartın.

Korkularınızı Folyola

Belki de yükseklerden çok korkarsın ya da belki de okyanustan korkarsın. Senin sor çevrimiçi medyum sonra bu yaz yüzleşmek için karar, size açık ile ilgili korkular üzerinden çalışmak yardımcı olur. Ege koylarında ayak parmağını aşağı eğin veya bölgenizdeki en yüksek tepeye veya dağa tırmanın. Sizi konfor bölgenizde tutmak için gerekirse bebek adımlarını atın.

Ortamınızı Keşfedin

Her gün şehrini görüyorsun, ilk kez bir ziyaretçi olsaydın, senin gibi değil. Güzel bir turistin parlak, renkli gözlüklerini toplayın ve şehrinizi ilk defa sanki keşfedebilirsiniz. Başka bir şekilde ziyaret edemeyeceğiniz parkları veya diğer açık hava yerlerini bulmak için çevrimiçi turizm web sitelerini kullanın.

Senin veranda hazırlamak

Dışarıda ve doğa ile vakit geçirmek, her zaman ter atıcı faaliyet anlamına gelmez. Dışarıda zaman geçirmenizi teşvik etmek için evinizde konuksever bir açık alan oluşturun. Konforlu oturma ve hoş dekor, sizi klimanın dışına çıkaracaktır. Normalde iç mekanda kullanabileceğiniz, dizüstü bilgisayarınızda internette gezinme, kitap okuma veya psişik telefon okumaları yapma gibi görevleri yerine getirmek için dışarı çıkın.

Kamp kurmak

Bir glamping (hatta düzenli kamp) gezisi için paranız yok mu? Telaşa gerek yok. Kendi arka bahçenizde bir kamp alanı yaratın ve gezintilerinizi perçinleme üzerine yerleştirin. Bir çadır atın, ateş çukurunu yak, biraz sümüklü kavurun ve sakinleştirici yaz esintisini tattırırken sevdiklerinizle hayalet hikayelerini anlatın.

Rutine Güvenin

Bu yaz doğada daha fazla zaman geçirmek istiyorsanız, evden çıkmanızı gerektiren bir rutin oluşturun. Kahvaltıdan önce her sabah yürüyüşe çıkın, öğle yemeğinden sonra köpeğiniz için topu atın ya da akşamları bisiklete binin. Alışkanlığı kurduktan sonra, onu kırmak istemezsiniz.

Bir DIY Fiksasyon Geliştirin

Birçok DIY projesi, dışarıda olmanızı gerektirir. Bir mobilya parçası boyamak, sebze bahçesi yapmak veya kendi kuş evlerinizi yapmak için sprey yapıyor olsanız da, açık havada bir DIY hobisi peşinde koşun. Doğa ile sadece daha fazla zaman harcayacaksınız, aynı zamanda eviniz için güzel şeyler yaratacaksınız.

Yaz ayları dışarıda seni çağırıyor, o yüzden bu siren çağrısını görmezden gelmeyin. Bunun yerine, yeni ve yaratıcı yollarla kucaklayın, böylece sıcak havayı kaçırmayın.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0