Titreşiminizi Yükseltmenin 9 Yöntemi

Titreşiminizi Yükseltmenin 9 Yöntemi

5d Dünyasına geçmek için, titreşiminizi yükseltmek şu anda yapabileceğiniz en önemli şeylerden biridir. Titreşimi nasıl yükselteceğiniz konusunda b

Titreşim Yasasını Anlamak ve Uygulamak
Ruhsal Bilinç ve Enerjik Titreşimler
“DÜŞÜK” YA DA “YÜKSEK TİTREŞİM” VAR MI? 63 Belirtisi

5d Dünyasına geçmek için, titreşiminizi yükseltmek şu anda yapabileceğiniz en önemli şeylerden biridir.

Titreşimi nasıl yükselteceğiniz konusunda birçok makale ve kitap yazılmıştır. Bu makalede anlatılan şarkı söyleme, meditasyon, egzersiz ve kahkaha gibi bazı harika yöntemler vardır: Nasıl Yükselirsiniz, Titreşmenizi Artırma.

Biz fiziksel deneyime sahip çok boyutlu varlıklaryız. Takılı enerjiler geçmiş yaşamda ya da farklı boyutsal bir varlıkta gizleniyor olabilirler. İşte titreşiminizi yükseltmek için bazı daha gelişmiş yöntemler:

1. Profesyonel geçmiş yaşam regresyon tedavisi

Bazı geçmiş yaşam enerjileri kalıplardan ortaya çıkıyor ve biz giderken temizleniyoruz. En inatçı olanlar, o geçmiş (ya da gelecekteki) hayatın gerçekleşmesinden beri bizimle olmuştur.

Dolores Cannon’un QHHT yöntemi, geçmiş yaşam regresyonu hipnoterapi ile iyi tanınan bir iyileşme şeklidir.

Seansın sonuna doğru, kişinin “bilinçaltı”, sıkışmış enerjilerin fiziksel tezahürlerinin mucizevi iyileşmelerini gerçekleştirmek için şifa enerjisi ile birlikte gelir. Bu konuda daha fazla bilgi edinebilir ve burada eğitimli bir QHHT uygulayıcısı bulabilirsiniz.

Michael Newton’un Hayatlar Arasında Yaşam (LBL) ile ilgili kitaplarını buradan okuyun.

2. Davulculuk

Davulların ritmi, sizi rahatsız edici enerjilerin titreşime girmesine izin vermek için bilinçli denetleyiciyi (ego) hareket ettiren trans gibi bir transa sokabilir. Bölgenizde devam eden bir tambur dairesi bulabilir veya kendi başına bir davul çemberi başlatabilirsiniz.

İstersen hep yalnız uçabilirsin! Katılmak için her zaman bir davul çalmak zorunda değilsiniz. Bir tefsir, çıngırak, kova veya herhangi bir enstrüman çalınabilir veya ritmik olarak dokunabilir hile yapar.

3. Farkındalık Meditasyonu

Beyaz ışık kırıldığında veya ayrıldığında, bir renk prizması yarattı. Meditasyonunuzda, kozmosun merkezinden yayılan beyaz bir ışık akışını doğrudan başınızın üstündeki auraya hayal edin. Auranız vücudunuzu bir yumurta kabuğu gibi çevreleyen enerji alanıdır.

Işık auranın içinden geçerken, fiziksel alanlar da dahil olmak üzere enerji alanlarınızı çevreleyen ve nüfuz eden bir gökkuşağı rengine dönüşür.

Gördüğünüz en parlak gökkuşağı renklerini hayal edin ve her şeyi temizleyin. Karışık olmayan enerjiler çamurlu veya karanlık koyu renkler olarak tanımlanmıştır. Onları çözülmeyi ve bırakılacakları parlak, taze mumlu bir “araç” olduğunu hayal edin.

4. İleri diyet terapisi

Bir insanın, Büyük İlaç endüstrisini besleyen hastalıklar yaratmak için insanlara karşı gıda kullanıldığının farkına vardıklarında, yaptıkları ilk şeylerden biri de diyetlerini gözden geçirmesi ve büyük olasılıkla bir temizliği olan detoksudur.

Profesyonel bir detoks, bağırsaklarınızda ve organlarınızdaki toksinleri temizlemek için vücudunuzu nemlendirirken sizi birkaç gün oruç tutarken izleyecek bir uygulayıcı bulmayı gerektirir.

Bu toksinleri, psilyum kabukları ve internet üzerindeki doğal temizlik takviyeleri gibi bağırsak duvarları ajanlarınızdan hafifçe sindirmek için araştırma yapabilirsiniz.

Organlarımızın da temizlemeye ihtiyacı var. Böbrek ve karaciğer özellikle Monsanto zehirleri, böcek öldürücüler ve diğer zararlı kimyasalları toplayan fazla mesai yapıyor.

Vücut, bu toksinleri çevreleyen yağ hücrelerini, sizi başka şeylerle ne yapacağını bilmediği için sizi zarardan korumak için oluşturur. Her şey enerji olduğu ve bilinci olduğu için, hücrelerinizin bilinciyle konuşabilir ve toksinler sisteminizden temizlendiğinde yağ hücrelerinin kaldırılmasını isteyebilirsiniz.

Sağlıklı bir hızda titreşen bir ortam yarattığı sürece, kanserin alkali zengin bir vücutta bulunamayacağı gösterilmiştir. Alkali gıda seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu makaleyi okuyun.

Diyet değişiklikleri, sisteminizi şok etmek istemediğiniz için kademeli olmalıdır, ancak titreşiminizi arttıracak acil değişiklikler vardır.

Musluktan sulandırılmış su içmeyin ve tükettiğiniz yiyecek ve içeceklere kendi sevgi enerjinizi koyun. Tüm gazlı içecekler ve şekerli içecekleri kesin ve genel olarak şeker alımınızı azaltın. En önemlisi, vücudunuzun isteklerine dikkat edin ve belirli yiyecekleri yediğinizde nasıl tepki verdiğine dikkat edin.

Vücudunuz size neye ihtiyaç duyduğunu ve başka birinden alabileceğiniz tüm önerileri size söyleyecektir. Bir şey yediğinde, sizi mutlu ve enerjik hissettiriyor mu, yoksa sersem ve uykulu hissettiriyor mu?

5. Holistik İlaç Analizi

Reçeteli ilaç rejiminizde değişiklik yapmak için profesyonel tıbbi tavsiye almak en iyisidir.

Vücudunuzu temizlemeye başladığınızda, mümkün olduğunca çok sayıda reçeteli ilaç kesmek isteyeceksiniz. Bu ilaçlardan bazılarının tansiyon hapları, kan incelticiler ve anti depresanlar gibi izlenmesi gerekecektir.

Mide ekşimesi gibi başka şeyler de diyette değişiklikler yapıldığında ve vücut kendini iyileştirmeye başladığında tamamen bırakılabilir. Bedeninizi dinleyin bütünsel bir hekim en iyi seçimdir çünkü çoğu pratisyen, vücudun kendi titreşimini arttırarak kendini nasıl iyileştirebileceğinin altını çizemez.

6. Sevişmek

Gezegende birçok “aşk” biçimi varken, iki kişi arasındaki kutsal sevişme (seks) titreşimi artırabilir. Orgazm enerjinizi, çalınmasına izin vermek yerine, kendinize veya partnerinize yönlendirerek, görünmeyen güçlere vermek yerine enerjiyi geri dönüştürüyorsunuz.

Harcanan orgazm enerjinizi geri dönüştürmek için aşağıdaki adımlar Drunvalo Melchizedek’in kitabı: Yaşam Çiçeğinin Eski Sırrı, Cilt II’den alınmıştır.

Omuriliğinizi yükseltmek için cinsel enerjiyi hissettiğiniz an, çok derin bir nefes alın, akciğerinizi yaklaşık 9 / 10’unu doldurun, sonra nefesini tutun.

Orgazmın cinsel enerjisinin omurganızı bulmasına izin verin. Ama şu anda beşinci çakranın (sternumun üzerinde sadece birkaç parmak genişliğinde yer alır) ulaşması, irade gücünüzle vücudun arkasından 90 derece cinsel enerjinin akışını döndürmeniz gerekir.

Daha sonra ankh tüpünün içinde otomatik olarak devam edecektir. Yavaşça sekizinci (ya da onüçüncü) çakranın içinden geçene kadar yavaşça dönecek, başın bir el uzunluğunun üstünde 90 derece dikey olacak şekilde.

Daha sonra başladığı yere, beşinci çakraya dönünceye kadar, sadece vücudun önündeki bu zamanı döndürmeye devam edecektir.

Az önce söylenenleri anlamıyor olsanız bile, beşinci çakrada vücudun arkasına başlayacak olursanız otomatik olarak gerçekleşecek ve otomatik olarak vücudun ön tarafına geri dönecek ve beşinci olarak yeniden bağlanacaktır. çakra. Sadece başlaması için 90 derece döndürmeniz gerekiyor.

Genellikle başlangıç ​​noktası olan beşinci çakraya yaklaştıkça yavaşlar. Enerjiyi görebiliyorsanız keskin bir noktaya gelir.

Beşinci çakraya vücudun önünden yaklaştığında, bazen bu çakra ile yeniden bağlandığı zaman muazzam bir sarsıntı vardır. Bütün bunlar ilk nefesini tutarken gerçekleşir.

Cinsel enerjinin kaynağında, beşinci çakra ile yeniden bağlandığı an, tam nefesi alır. Akciğerlerini sadece 9 / 10’unu doldurmuştun, şimdi ciğerlerini olabildiğince tamamen doldur.

Şimdi çok ama çok yavaşça nefes verin. Ekshalasyon yaptığınız sürece, cinsel enerji ankh kanalında devam edecektir. Bu nefesin dibine ulaştığında, çok derin nefes almaya devam edeceksiniz, ama burada bir değişiklik olur.

Burada, Lightbody’nin Mer-Ka-Ba’nın çalışmasını biliyorsanız, Mer-Ka-Ba solunumu kullanarak iki kutuptan nefes almaya başlayacaksınız.

Ama eğer çoğu insan gibi iseniz ve bu işi bilmiyorsanız, rahatlama bedeninizde yayılmaya başladığında, derin nefes almaya devam edin.

Daha sonra nefesini normal hızınıza bırakın. Bu yaşam gücü enerjisiyle her hücrenin yenilenmesini hissedin. Bu enerjinin, hücresel seviyeyi geçse bile vücut yapınızın en derin fiziksel düzeylerine ulaşmasına izin verin.

Bu güzel enerjinin varlığınızı nasıl sardığını ve sağlığınızı bedeninize, zihninize ve kalbinize nasıl getirdiğini hissedin. Rahatlama başladığında, nefesinizi normal sığ bir solumaya doğru yavaşlatın. Mümkünse, daha sonra bir süre dinlenmeye ve hatta uyumaya bırakın.

7. Ev titreşim değerlendirmesi

Ev ortamınız titreşiminizde büyük bir etkiye sahip olabilir. Ortağınız veya aile üyelerinizin titreşim seviyesi sizi etkileyebilir.

Bazen titreşimlerini yükseltmek için çaba sarf eden insanların en zor şeylerden biri, enerjik kordları, bizi olumsuz etkileyen, sevdiğimiz insanlara ayırmaktır. Evinizdeki ürünler sizi de etkileyebilir.

Feng Shui’de anlatıldığı gibi fiziksel mobilya yerleştirme, bir evdeki enerji akışını inceler ve onu konut sakinleriyle uyumlu hale getirir. “Temizliğin Tanrının yanında” dediklerini duyduk ve çoğumuz bize bağlı olan fazlalık miktarını azaltarak yükümüzü hafifletebilirdi.

Evin titreşimini arttırmanın çok basit bir yolu güneş ışığının içeri girmesini sağlamaktır!

8. Yere toprak seviyesinde bağlanın

“Topraklama”, Dünya içeriklerinden yapıldığından titreşiminizi yükseltmenin çok önemli bir parçasıdır. Tekrar çocuk gibi olma ve çim, kir veya kuma uzanma zamanı.

Yere sıfır noktasında neye benzediğine yakından bakın. Böcekleri izleyin ve bir çiçeğin doğal güzelliğini inceleyin. Vücudunuzu kir, su, çamur veya kum içine bile sokabilirsiniz. Çıplak ayakla yürümek, gezegene bağlanmak için mükemmel bir yoldur.

9. Dünyanın en güzel yeri hakkında Daydream

Bu, sizi rahatlayabileceğiniz, kendinizi güvende hissedebileceğiniz ve kendinize biraz zaman ayırabileceğiniz mükemmel bir yere götürecektir. Dağlarda, vadilerde, bahçede veya Oceanside olabilir. Bu size kalmış, kendinizi orada hayal edin ve neye benzediğini, neye benzediğini ve neye benzediğini gözlemleyin.

Hayal gücü çok güçlü bir araçtır ve 3. boyutlu gerçeklikten uzaklaştıkça titreşiminizi artıracak olan, sizin için mükemmel olan birçok yeri size götürebilir.

Titreşimi yükselterek şifa

Titreşiminizi yükseltmek, Titreşimsel Kazanım Yasası aracılığıyla şifa ve şifa ile el ele gider. Vücudun hücreleri daha hızlı titreştiğinde, genişler ve daha fazla ışık için yer açarlar.

Daha yüksek bir boyuta doğru devam ettikçe, vücut fiziksel olarak ışık yaydığı yüksek hızda titreşir.

Radyasyon, kanser ve doğal olmayan yiyecekler gibi negatif enerjiler, sevginin, sevincin ve canlı yiyeceklerin enerjilerinden çok daha yavaş titreşir. Bu enerjiler daha yüksek titreşimsel bir vücutta bulunamazlar; dağılırlar ya da titreşirler.

Bu nedenle sevdiğiniz şeyler yapmak, çevrenizde değişiklikler yapmak ve vücudunuza iyi bakmanız, titreşiminizi yükselteceğinizi garanti edecektir.

Toprak Ana yardım ediyor

Gezegen Dünya, sakinleriyle simbiyotik bir ilişkiye sahip olan duygusal bir varlıktır. Titreşimini yükseltirken, insanların daha yüksek bir frekansa ulaşmasına yardımcı olur.

İnsanların titreşimlerini yükselttikten sonra, ona frekansını yükseltmeye devam edeceği yeni bir tezgah yürüyüşü verir. Sonunda, daha düşük titreşimsel enerjileri ve varlıkları destekleyemeyecek bir hızda titreyecek.

Gezegen, beşinci boyutta bir frekansa geçiş yapmaya devam ederken, bazı insanlar bedenlerimizde ortaya çıkan mücadeleyi, yükselme semptomları veya duygusal stres şeklinde hissedebilirler.

Bunlar, gezegenimizin titreşimine ayak uydurmak için hücrelerimizin titreşimini bilinçli olarak nasıl yükselteceğimizi hatırlatan ipuçlarıdır. Vücudu temizlemek ve hücrelere daha fazla fotonik ışığa izin vermek için temizleme ve dengeleme gereklidir, bu da titreşimimizi artırır.

Bir kişi bir fark yaratabilir

Bir kişi titreşimlerini yükseltmek için çaba harcadığında, gezegendeki herkese yardım eder. İnsanlar bilinçaltı düzeyde paylaşılan bir bilinç alanıyla birbirine bağlanır.

Yüzlerce maymun etkisi ile Dünya’nın farklı taraflarında olsa bile bir kişi başka bir kişiyi etkiler.

Samimi bir ölçekte, bir kişi titreşimlerini arttırırsa, etrafındaki insanların suyunu etkiler. İnsan vücudu belli bir frekansta titreşen enerjidir. Ayrıca Dr. Masaru Emoto’nun onu etkileyen enerjiye uyması için gösterilen sudan oluşur.

Bu, evinizdeki ve komşunuzdakileri etkileyeceğiniz anlamına gelir ve bilinçli dikkat sayesinde titreşimlerinizi eyalet, ülke, gezegen, güneş sistemi, galaksi ve ötesine yayılabilir!

Gezegenin genelinde “görmek istediğimiz değişim” için bir aciliyet hissediliyor ve neyse ki bunu ortaya çıkaracak pek çok harika yöntem var.

Titreşiminizi yükseltmek için gelişmiş yöntemler, kalp niyeti ve uygulaması ile takip edildiğinde hastalık ve depresyondaki azalmayı garanti edebilir.

Bu, doğru yemek ve çevremizde karşılaştığımız tehlikelerden kaçınma uğruna bir savaş gibi görünebilir. Bütün bunlar titreşiminizi yükselterek aşılabilecek bir yanılsamadır.

Bazı insanlar gezegeni hastalık yoluyla terk ederken, diğerleri daha genç görünmek ve onlar hakkında belirli bir parlaklığa sahip olmak için görünmektedir. Hayal gücünüzü hayal gücüyle, sevgiyle ve sevinçle değiştirebileceğine hala inanmıyor olsanız bile, bu makalede sözü edilen yöntemleri deneyerek kaybedecek bir şeyiniz yoktur.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1