Titreşim Yasasını Anlamak ve Uygulamak

Titreşim Yasasını Anlamak ve Uygulamak

Titreşim Yasası, Çekim Yasası olarak da bilinmeyebilir. Ancak - Titreşim Kanunu, Çekim Yasası'nın temeli olarak hizmet eder. Bunu anlamak için her

Olumlu Olumluluklar Yoluyla Hayatınızı İyileştirmenin 5 Yolu
Titreşiminizi Yükseltmenin 9 Yöntemi
Ruhsal Bilinç ve Enerjik Titreşimler

Titreşim Yasası, Çekim Yasası olarak da bilinmeyebilir. Ancak – Titreşim Kanunu, Çekim Yasası’nın temeli olarak hizmet eder.

Bunu anlamak için her şeyin enerji olduğunu bilmek önemlidir. Bilim, Kuantum Fiziği aracılığıyla, evrenimizdeki her şeyin enerji olduğunu bize gösteriyor.

Alt atomik seviyeye indiğimizde madde bulamıyoruz, ama saf enerji. Bazıları buna birleşik alan veya matris diyordu. Diğerleri saf potansiyel hakkında konuşuyorlar – hepsi de enerji

Her şey titreşiyor

Bu Evrensel Yasa, Evrendeki her şeyin hareket ettiğini ve titreştiğini belirtir – her şey bir hızda ya da diğerinde titreşir. Hiçbir şey dinlenmez. Çevrenizde gördüğünüz her şey bir frekansta ya da diğerinde titreşiyor ve siz de öyle. Bununla birlikte, sıklığınız evrendeki diğer şeylerden farklıdır – bu nedenle etrafınızdaki şeylerden ayrıldığınıza benziyor – insanlar, hayvanlar, bitkiler, ağaçlar vb. AMA siz ayrılmıyorsunuz – aslında bir enerji okyanusunda yaşıyorsunuz – hepimiz. Hepimiz en alt seviyede bağlıyız – bir seviye profesörü John Hagelin birleşik alanı çağırır.

Her şeyin kendi titreşim frekansı vardır – masa – araba – resim çerçevesi – kaya – hatta düşüncelerimiz ve hislerimiz. Tüm Titreşim Kanunu tarafından yönetilmektedir.

Her şey akar ve tekrar akar. Her şeyin kendi gelgitleri vardır. Her şey yükselir ve düşer. Her şey titreşimdir.

Hiçbir şey statik değil – her şey hareket ediyor. Sarkaçın eşit hareketi her şeyde bellidir. Sarkaçın bir tarafa salınması sarkaçın diğer tarafa salınmasına eşittir. Ritim eşitlenir.

Rijitliğin ve canlı esnekliğin üstesinden gelin. Sert olan ne olursa olsun parçalanmalı.

Bir masa katı görünebilir ve yine de, ancak masanın içinde milyonlarca milyonlarca “atomizör” ve “enerjiyle” “etrafta dolaşan” parçacıklar vardır. Tablo saf enerji ve harekettir. Bu evrendeki her şeyin kendi titreşim frekansı vardır. Hareket halindeki Titreşim Yasasıdır. Ancak bunu göremiyoruz, bu yüzden bize ayrı ve sağlam görünüyor. Bu aslında bir yanılsamadır.

Titreşim Yasası gerçektir. Göremediyseniz bunun doğru olmadığı anlamına gelmez.

Kybalion’dan:

Hiçbir şey dinlenmez; her şey hareket eder; her şey titriyor. ”

Bu İlke, “her şeyin hareket halinde olduğu” gerçeğini somutlaştırır; “Her şey titreşiyor”; “Hiçbir şey dinlenmiyor”; Modern Bilimin kabul ettiği ve her yeni bilimsel keşfin doğrulamaya çalıştığı gerçekler. Ve yine de bu Hermetik İlke binlerce yıl önce Eski Mısırlılar tarafından ilan edildi.

Bu İlke, Maddenin, Enerjinin, Zihnin ve hatta Ruh’un farklı tezahürleri arasındaki farklılıkların büyük oranda Değişen Titreşim oranlarından kaynaklandığını açıklar.

Saf Ruh olan TÜM, Maddenin en kaba biçimine kadar, hepsi titreşimdedir – titreşim ne kadar yüksekse, ölçek içindeki konum da o kadar yüksektir. Ruh’un titreşimi, neredeyse hareketsiz bir tekerlek gibi hareketsiz göründüğü gibi, neredeyse sonsuz bir yoğunluk ve hızlılık hızındadır. Ve ölçeğin diğer ucunda, titreşimleri dinlenecek kadar düşük olan maddede kaba biçimler vardır. Bu kutuplar arasında milyonlarca farklı titreşim seviyesinde milyonlarca var. Korpus, elektron, atom ve moleküllerden, dünyalara ve evrenlere kadar her şey titreşimli hareket halindedir.

Bu aynı zamanda enerji ve kuvvet düzlemleri üzerinde de geçerlidir (ancak değişen derecelerde titreşim); ve aynı zamanda zihinsel düzlemlerde (durumları titreşimlere bağlı); ve hatta ruhsal düzlemlere.

Bu Yasanın, uygun formüller ile anlaşılması, Hermetik öğrencilerin kendi zihinsel titreşimlerini ve diğerlerininkileri kontrol etmelerini sağlar.

Üstatlar ayrıca bu İlkeyi, doğal olayların çeşitli şekillerde ele geçirilmesi için de uygularlar.

“Titreşim Prensibi anlayan, Güç Asası’nı kavradı”

Titreşim Yasası hayatlarında nasıl uygulanır? 
Yapmak istediğin ilk şey, sen olmanın, yapmanın ya da hedefinin tezahür ettirmesinin (ya da gerçekleşmesinin) seni nasıl hissettireceğini * anlamak *.

Bu duyguya sahip olduğunuzda, kendinizi bu duygusal duruma mümkün olduğunca çabuk ulaştırmak için ne gerekiyorsa yapın. Bu, size bu hissi veren şeyler yapmak ya da bir şeyler yapmak anlamına gelebilir, hatta hedefiniz ortaya çıktıktan sonra nasıl olacağını hayal etmek için günde birkaç dakikayı ayırmak anlamına gelebilir.

İnanmak,
mikroskopun icat edilmesinden önce, tüm insanların cildinde küçük “yaratılmışlar” etrafında dolaştıklarını söylerseniz, insanların sizi çılgınca etiketleyecekti.

NİYE YA?

Basitçe insanlar onları göremedikleri için.

Bugün hepimiz cildimizin bakterilerle kaplı olduğunu biliyoruz. Vücudumuzdaki en büyük organ olan cildin bir tür hayvanat bahçesi olduğu anlaşılıyor.

NYÜ Tıp Fakültesi araştırmacıları tarafından 2007 yılında yapılan bir araştırmaya göre, araştırmacılar cilt örneklerinde 182 bakteri türü için kanıt buldular.

Bunu mikroskopun icadı öncesinde insanlara anlatmış olsaydınız, sizi kilitler ve anahtarı atmış olurlardı. Bugün bütün bu bakterileri – bu “yaratıklar” – cildimizi yaşayan – hakkında düşünmekten rahatsız değiliz.

1931’de elektron mikroskobunun icat edilmesinden önce, bir atomun çapı kadar küçük nesneleri görmeyi mümkün kılan hiç kimsenin o kadar küçük bir şey olabileceğine inanıyordu.

Unutmayın, o duygusal durumda ya da “titreşim” halinde harcadığınız zaman ne kadar artarsa, hedefiniz o kadar çabuk gelir.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0