Titreşim Oranınız Nasıl Yükseltilir?

Titreşim Oranınız Nasıl Yükseltilir?

VIBRATIONAL HIZINIZI YÜKSELTMEK ORTAK VİBRASYON SİNYALLERİ YENİ TİTREŞİMLERE YANIT VERMEK ENERJİ GÖSTERGELERİNİN BELİRTİLERİ Tüm yaratımın

Reiki nedir ve nasıl çalışır?
Psişik Kelime Anlamı?
Bilinç ve Ego Nedir?

VIBRATIONAL HIZINIZI YÜKSELTMEK

ORTAK VİBRASYON SİNYALLERİ

YENİ TİTREŞİMLERE YANIT VERMEK

ENERJİ GÖSTERGELERİNİN BELİRTİLERİ

Tüm yaratımın İlahi enerjiden tezahür ettiğini bildiğimiz için, en küçük bileşenin saf enerji olarak var olduğunu da biliyoruz. Bir nesnenin yoğunluğu, enerjinin fiziksel olarak ne kadar hızlı titreşebileceğini yönetir. Bu nedenle, fiziksel olarak ortaya çıkan her şey, insan duyularının algılaması için belirli frekans aralıklarında titreşir.

İnsanların yüksek boyutları kolayca algılamasını kısıtlayan önemli bir faktör, titreşimin frekans oranının insan algısı menzili dışında olmasıdır. Bu, onların inançsızlıklarına ve normal duyular yoluyla algılanamayacak bir şeye inanma yeteneklerine katkıda bulunur.

Bir şeyi anlayamasanız bile, var olmadığını kanıtlamaz. Örneğin, bir köpek ıslığı üfleyebilir ve duyamazsınız, fakat ses gerçektir, çünkü köpeğiniz tepki verir. Yüksek Boyutlu Varlıklar ve bu Boyutlar, bazı insanlar tarafından algılanıyor çünkü onları farklı duyular yoluyla algılamayı öğrendiler, ancak çoğu insan için bu, onların algı alanlarının ötesindedir. Her ne kadar birçok insan farklı düzlemlerde ve boyutlarda enerjilerle başlıyor veya çalışıyor olsa da, bilinçli olarak titreşim oranını arttırmak için çalışıyorlar.

Titreşim oranınızı yükseltmek, Yüksek benliğinizden daha doğrudan bir kılavuzluk ve daha açık bir rehberlik almanızı sağlar, çünkü daha yüksek bir hızla titreşir. Bu doğrudan bağlantıya sahip olmak, bilginin bilinçli tarafından daha kolay kabul edilmesini ve gerçekleşmesini sağlar. Bu nedenle, Yüksek Benliğiniz, Başmelekleriniz, Yükselmiş Üstatlarınız ve Kardeşlik ile etkileşimde bulunmak için doğrudan bir bağlantı kurulur.

Yüksek Benliğiniz ve Işık Kılavuzlarınızla özel enerji çalışması yaparak kişisel titreşiminizi artırabilirsiniz. Bu frekans yükseltici enerji çalışması herkes tarafından yapılabilir ve Yükselişin hazırlanmasında Dünya’nın titreşimi arttıkça doğal olarak sürekli olarak pek çok şekilde yapılmaktadır.

Titreşimi yükseltmek aynı zamanda farklı bilinç seviyelerine de açılır. İlk değişim seviyesi sizi Ay’ın bilincine girer, burada burası dinlendirici ve iyileştirici yetenekler yükselir. Bu bilinç aşaması yaklaşık beş yıl sürer.

Bir sonraki aşama, Güneş Bilincidir, daha sıkı bir hale gelir ve tüm süptil bedenlerin (fiziksel, duygusal, astral zihinsel ve ruhsal) problemlerini iyileştirmeye ve temizlemeye başlarsınız. Bu üç ila beş yıl sürebilir. Bu çok yüksek bir seviyedir ve çoğu insan hiçbir zaman daha yükseğe çıkmaz.

Ruhla yoğun bir seviyede çalışmak isteyen işçiler, şifacılar ve Ruhsal öğretmenler Stellar Bilinci olan bir sonraki adıma ulaşabilirler. Stellar’a ulaşmak, ruhunuz için temiz bir kanal olmanız anlamına gelir; bu, tüm çakralarınızı temizlemenizi ve demirlemenizi ve tüm karmalarınızı ele almanızı gerektirir.

İlahi Kuvvet, Tanrı, Nihai Varlık veya üstün güce hitap etmek istediğiniz her şeyle ortaya çıkan bir sonraki adımdır ve gerçekten sadece büyük ruhsal öğretmenlere açıktır. 12 DNA şeridinin fiziki ve arayüzey ile aktive edilmesi tamamlandı.

Sonuç olarak, titreşim oranınızı yükseltmek farkındalığınızı arttırır, telepati, sezgi geliştirir ve yaşamınızı daha bilinçli bir şekilde yaşayacağınız “ESP” yeteneklerini arttırır. Bu genişletilmiş enerji farkındalığı, Işık Varlıkları, Ruh Rehberleri ve Doğa Ruhları’nın diğer alemlerinden iletişim kanallarını açmaya ve geliştirmeye de yardımcı olur. Bu alemler, sezgiyi, bilmeyi ve Ruh’tan bariz bir rehberlik alma yeteneğini teşvik eder, böylece uyum, denge, neşe ve iç-barışı imha ederek yaşam kalitenizi arttırır.

Bu artan Sevgi veya Işığınızı kabulünüz, varlığınıza aktarır, yaptığınız her şeye yansıtır, Dünya Düzleminde daha fazla Işığı etkiler ve sabitler. Dahası, bu, insanlığın, başkalarının ruhsal yollarında evrimleşmesini teşvik etme yoluna giden yola öncülük ederek yararlanır.

ORTAK VİBRASYON SİNYALLERİ

Beden dışı deneyim, diğer alemleri ve boyutları keşfetmek için sizi fiziksel bilinçten ayırmaya yardımcı olan bir yöntemdir. Enerji tetikleyicilerini tanımak, enerji değişimleri için fırsatları hazırlamanıza ve uyarmanıza yardımcı olacaktır.

VIBRASYONEL DEVLETE NASIL DÜŞÜNÜLMESİ

Vücut dışı deneyimlerle ilişkili titreşimlerin nedeni ve doğası hakkında çeşitli teoriler vardır. Bu, fiziksel vücut ile faz dışı hareket eden daha yüksek frekanslı, fiziksel olmayan bedenin doğrudan bir sonucu gibi görünüyor. Titreşimlerin yoğunluğu, tam ayırmanın sağlanmasından hemen sonra hemen azalır. Bu ilk duyumlara yanıt, fiziksel vücuttan etkili bir şekilde elde edilip edilemeyeceğini belirler. Titreşim durumuna cevap vermek için temel bir kılavuz aşağıdadır.

Sukunetini Koru. Titreşimler, sesler, uyuşukluk ve katalepsi normal bir deneyimdir.

Tüm vücudunuz boyunca yayıldıkça rahatlayın ve titreşimlerin tadını çıkarın. Fiziksel bedeninizi hareket ettirmemeyi veya düşünmemeyi unutmayın (Herhangi bir fiziksel hareket titreşim sürecini kapatacaktır).

Titreşimlerin, seslerin, uyuşukluk ya da katalepsinin genişlemesini ve sizi sararmasını sağlayın. Deneyimi analiz etmeyin veya yargılamayın, sadece varlığınızın her düzeyine yayılmasına izin verin.

Kendinizi fiziksel bedeninizden ve evinizdeki başka bir alana doğru hareket ettirerek görselleştirin. Bu, zihinsel olarak tekrarlanan bir düşünce tarafından yönlendirilerek geliştirilebilir. “Şimdi kapıya geçiyorum, vb.” (Vücudunuzdan uzak herhangi bir yer.) Çeşitli hareket biçimlerine, yüzer, batan, eğirme, kaldırma ve uçma vb. Açık olun. Hareketle akışın.

Tam ayırma elde edildikten sonra, titreşimler hemen azalır. Bu noktada, tüm dikkatinizi fiziksel bedeninizden uzaklaşıp odaklamak kritik öneme sahiptir.

Boyun, omurga veya omuzların arkasındaki elektriksel duyumlar, titreşimdeki artışa eşlik eder. Her durumda fiziksel beden titreşimdeki kaymalara tepki gösterir ve otonom ve sempatik sistemde karşılık gelen bir kayma ortaya çıkar. Elektriksel olarak, biyo-geri besleme yoluyla titreşimdeki bir artış ölçülebilir – alfa ve teta durumları buna paralel olarak artar. Kişinin titreşimini arttırmak, daha yüksek bilinç veya farkındalık durumlarını elde etmek için bedenin akıl yoluyla ayarlanması olarak tanımlanabilir.

ENERJİ SHIFTS
HEADACH’LARININ BELİRTİLERİ :
Taç çakrası açıldığında veya genişlediğinde, yoğun ve acı verici bir deneyim olabilir. Bir başak veya çubuk sokulmuş gibi hissedebilirsiniz. Baş ağrısı yaygındır ve migrenlerden baş ağrısına kadar değişebilir. Kadınlar onları erkeklerden daha fazla deneyimliyor gibi görünüyor. Onlar, taç çakranın içinden akan çok fazla enerjiden ve çakralar uyarıldığında ortaya çıkan hormonal değişikliklerden kaynaklanabilir. Bazen acı, Ruh ve Yüksek Benliğinizden enerji akışında bir ayarlama yapmasını isteyerek hafifletilebilir. Ağrıyı hafifletmek için yardım istediğinde ve bu, epifiz veya hipofiz bezini açıp genişleten sürecin bir parçası olduğunda, ağrı sadece azalır. Titreşim oranınız arttıkça, pineal ve hipofiz bezleri daha yüksek enerji frekanslarına uyum sağlamak için genişler. Diğer bezler de değişir ama bu ikisi baş ağrılarına katkıda bulunan başlıca faktörlerdir. Bu, bulunduğunuz ruhsal gelişim seviyesine ve büyüme oranınıza bağlı olarak birkaç ay veya birkaç yıl sürebilir.

FLU GİBİ BELİRTİLER
Bu oldukça yaygın ve sürecin bir parçası. Sadece sürün ve sadece süreci uzatacak olan antibiyotik almayın. Bu belirtiler, çakralar genişlemeye başladıklarında ortaya çıkan toksinlere fiziksel vücut tepkisi neden olur. Çakraları küçümseyen ya da tıkayan şey kanla temizlendi. Ayrıca yeni inançlar ve paradigmalar, kandaki damgalanmış bilinçliliğin fiziksel sisteme zehirli hale gelmesiyle sonuçlanır, çünkü yeni düşünceleri desteklemez ve karışıklığa katkıda bulunur. Vücudu semptomları hafifletmek için enzimleri, bitkileri ve esansiyel yağları takviye eden kanla takviye etmek yararlıdır. Sıcak limon içecekleri de vücudu temizlemeye yardımcı olur. Bu süre zarfında fazla çalışmayın çünkü titreşimde büyük bir değişim geçiriyorsunuz. Deneyin ve al ve kolay geçecek.

NAUSEA, LOOSE BOWEL HAREKETLERİ, DIARRHEA:
Güneş pleksus çakrası açıldığında, bölgede tutulan korku, öfke ve kızgınlık ortaya çıkar ve yaygınlaşır. Karmik ve aile sorunları gaz ve osuruk üretecek. Bach Çiçek Kurtarma Çözümü bu semptomları hafifletebilir. Gerekirse her 30 dakikada bir almaktan korkmayın.

KAS KUVVETLERİ VE BİRİNCİ AĞACI:
Titreşmenizi arttırmak enerjiyi vücuttan geçirir. Enerji akışını engelleyen tıkanıklıklar olduğunda, bu yükselen ve zorlanan enerji, bu semptomlara ve bağırsaklara neden olarak onlara çarpmaktadır. Çoğu zaman bu ağrıyı hafifletmek için akışı ayarlamak için Yüksek Benlik’ten yardım isteyerek hafifletilir. Gövde, birkaç dakika, saat veya gün içinde daha yüksek titreşime hızla uyum sağlayabilir.

DEPRESYON:
Artmış titreşim oranının neden olduğu çok yaygın bir semptom. Bu daha yüksek frekans, vücutta saklanan herhangi bir hastalığı, virüsleri veya enfeksiyonları yüzeye zorlar. Bu duruma katkıda bulunan kök nedenini keşfetmek, gerçekliğinizi yaratan inançlarınızı ve kararlarınızı inceler. İç diyaloğunuzu, kendiniz için yarattığınız şeyleri öğrenmek için izlemek de önemlidir. Karşılaştığınız durumu gözlemlemek ve gerçekleştirmek, şimdiki zamanın sebebi olmadığı için hızla geçmesine izin verir. Ot “Aziz Johns Wart ”depresyonu kolaylaştırır ve anti-viraltır.

MÜCADELE :
Bu yaşamdan kaynaklanan tıkanıklıklar ve diğer yaşamlar serbest kalmaya başladığında duygusal beden bu şekilde tepki verecektir. Foton Kuşağı enerjisi, bu yüklerin kendiliğinden salınmasına katkıda bulunur ve katkıda bulunur. Bu dürtüleri kontrol etmeye veya direnmeye çalışmak, enerji üretimini daha da zorlaştırır ve engeller. Ağlama, inleme, hıçkıran ya da tonlama temizleyici bir salım haline gelir. Bir Bach çiçek çare ya da duygusal bedene yardım etmek için uçucu bir yağ kullanın.

KALP ALANI VEYA SOLUNUM SORUNLARI:
Bu, kalp çakranın daha fazla enerji almak için açılmaya veya genişlemeye başladığı zaman yaşanan bir semptomdur. Kalpteki ağrı hissi ve nefes alamama, çok korkutucu olabilir çünkü kalp krizi geçirdiğini düşünebilirsiniz. Yukarıdaki belirtilere güneş plexus ve kalp çakra (kalp ve mide alanı) üzerinden çalışan enerjinin genişlemesi neden olur. En iyi çözüm, enerji akışını ayarlayacak olan rahatlamaktır. Kaygı ve korku sadece enerjiyi daraltır ve bu da daha şiddetli bir reaksiyona neden olur. Bu bir frekans artışı geçirirken normal bir deneyimdir.

SICAK FLAŞLAR VE GECE VE GÜNDÜZ KAZALAR:
Bunlar yaygın olarak hem erkekler hem de kadınlar tarafından yaşanmaktadır. Bunun nedeni, vücutta çok hızlı bir şekilde akan enerjiye, erkeklerin de sahip olduğu hormonal değişikliklere ve vücudun daha yüksek titreşim hızına ayarlamayı öğrenmesidir. Bazı insanlar, bu bölgede saklandıkları için göğsü büyüyor gibi hissedebilirler. Eğer bir erkek iseniz, bu konuda endişelenmeyin, çünkü göğüs bölgesinde bu şişlik sadece kısa bir süre devam edecektir.

AŞIRI YORGUNLUK:
Sabah uyandığında ve tam bir gece uykusundan sonra yataktan kalkmak ya da öğleden sonra ortasında uyuya kalmak mücadelesi yaygındır. Bu, enerjinin bütün manevi bedende değiştiği zaman ortaya çıkar. Bu zaman içinde geçecek, her insanın bazıları için farklı bir zaman dilimi vardır, diğerleri için aylar, diğerleri için aylar olabilir. Bunun altında oturmak için bir piramit yapı oluşturabilirseniz, eksik olduğunuzda size harika bir enerji artışı sağlar. Hücreleri hidratlamak için bol miktarda saf su içirin, suya enerji vermek için kristaller ekleyin. Organik sebzelerle hafif yemekler yiyin. Hafif fiziksel egzersiz yapmak, vücuttaki enerji akışını teşvik edecektir. Bach ilaçları, çiçek esansları ve esansiyel yağlar da geçişe yardımcı olacak.

ENCİ ENERJİ:
Yatağa erken gider, yorgun, ama birkaç saat içinde genişsin. Bu, çevrenizde biriken Foton Kuşağı enerjisinden kaynaklanır, çünkü vücudun enerji depolayamadığı için tıkanır ve tıkanır. Ruhsal, zihinsel, duygusal ve fiziksel tüm sübtil bedenleri iyileştirmek için enerjiyi olduğu için, enerjiyi asimile etmenin en iyi yolunun sessizce oturmak ve okumak, televizyon izlemek ya da meditasyon bantlarını dinlemek olduğu için kalkmak ve aktif olmak önemlidir. uykuya geri dönmene yardım etmek için. Bu, bir süre için her gece ortaya çıkabilir.

KİLO ALMAK:
Bu çok yaygın bir şikayet. Vücudun istila edildiği gibi hissettiği için bir koruma katmanı ekler. Eğer bir Işık İşçisi iseniz, enerji yaratmak için ek suya ihtiyacınız vardır. Yeterli suya sahip değilseniz, vücut su depolayacak ve sonuçta durgunluğa neden olacaktır. Diğer bir önemli faktör ise, titreşimi tutmak için yeni DNA yağının aktive edilmesi gerektiğidir. Vücut yağı, şifa ve kanalize enerji üretmek için gerekli olan daha yüksek bir titreşime sahiptir. Birçoğunuz, yaşadığınız çevreyi çevreleyen alanlarda ışık ızgaralarını sabitlemeyi de kabul ettiniz. Bu ızgaraları sabitlemek enerjiyi tutmaya yardımcı olmak için vücut yağını gerektirir. Vücut yağı, titreşimin korunmasında anne toprağa yardım etmesine izin verdiği için çok sevecen bir amaca hizmet eder. Kristal halinde, vücut yağı, uygulama içindeki her hücrenin etrafında eşit olarak dağılır.

BELLEK VEYA BİR HİS:
Eğer yemek için vardı ve akşam bir saat uzaklıkta sadece ne olduğunu hatırlamıyorum çünkü bu korkutucu deneyim olabilir. Sol beyin fonksiyonundan daha fazla sağ beyin fonksiyonuna geçiyorsunuz. Beynin Alanları yüksek enerji geliyor başa çıkmak için aktive ediliyor. Bazen konuşmak zor, kelimeler karışık veya bozuk, bu durumun geçecek çıkıp, bu konuda herhangi bir zaman sınırı yoktur.

Aşırı duyarlılık:
Daha yüksek titreşime açtığınızda, kendinizi insanlara, gürültülere, ışığa, kokulara, tatlara, her türlü şeye karşı aşırı duyarlı hale getiriyor bulacaksınız. Bu merkezi sinir sistemini etkileyebilir ve başa çıkılması zor olabilir. Bu size oluyorsa B vitaminleri ve çok vitamin almanız gerekir. Bu vitaminlere karşı alerjiniz varsa, aşırı hassasiyet için bir homeopatik ilaç veya bir Bach çiçek ilacı arayın.

IŞIK VE ELEKTRONİK
Bu size oluyorsa, o zaman gerçekten çok yüksek titreşim oranına ulaşıyorsunuz ve muhtemelen ruh için derin bir şifacı ya da kanal olacaksınız. Fiziksel forma giren aşırı yüksek enerjiden kaynaklanmaktadır. Bir kerede 50.000 volt elektriğe sahip olarak tanımlanabilir, sadece bedenin üstesinden gelemez, aynı zamanda vücuda ve dışarıya doğru gider ve böylece tüm elektronik ekipmanı etkiler.

HAYVAN REAKSİYONLARI:
Köpekler, kediler ve diğer hayvanların enerjinizin farkında olacak ve korkacak ya da her zaman etrafta olmak isteyeceksiniz. Birçok hayvan, enerjiden yeterince yararlanamaz. Diğerleri biraz korkuyorlar çünkü anlamadılar.

GIDA DEĞİŞİMİ:
Daha yüksek titreşirken, artık alıştığınız şeyleri artık istemediğini göreceksiniz. Kahve, çay ve et, insanların daha hızlı titreşmeye başladıklarında yaptıkları değişikliklerden sadece üç tanesidir. Et özellikle yoğundur ve özellikle de içinde hormonları varsa, vücudun enerjisini gerçekten etkileyebilir. Bazı yiyecekler için istek geliştirebilir veya en sevdiğiniz yiyeceklerden uzaklaşabilirsiniz. Bu normaldir ve daha yüksek titreşime geçişin bir parçasıdır. Eğer bunu fark ederseniz, o zaman bırakın ve yeni olasılıkları araştırın.

COMMENTS

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Bade 1 sene

    merhaba öncelikle arkadaşlar.bende sizlere medyum elife hocamla olan çalışmamı anlatmak istedim.canbar aşk büyüsü yapmıştı,kendisi kesin bir gün vermemişti baştan vermeyince bende pek umutlanmamıştım ama medyum elife hoca çok ünlü medyum olduğu için çalışma başlattım,bu kadar kişi bahsediyorsa yalan olacak hali yokya.benim işimi 8.günde çözdü sonuçlandırdı.şimdide kuzenim kendisine en tesirli aşk büyüsü yaptırıyor.onunki de olumlu olacak eminim.herkese tavsiye ederim medyum elife hocayı 0541 232 23 33.

  • DISQUS: 0