Ses Yapım Uzmanı Aranıyor

Ses Yapım Uzmanı Aranıyor

Sevgili ziyaretçi, Bu mesaj sizi iyi ve durumların ve koşulların en iyisini bulabilmen için hazırlandı Pazardaki öncü içerik ve uygulamaları sun

MELEKLERLE TEMAS KURMA YÖNTEMLERİ NELERDİR?
BÜYÜME – İnsan Beyninin ve Bilincinin Kuantum Mekaniği
Bitkilerin Kozmik Enerjileri ve Büyü

Sevgili ziyaretçi,

Bu mesaj sizi iyi ve durumların ve koşulların en iyisini bulabilmen için hazırlandı

Pazardaki öncü içerik ve uygulamaları sunmak ve bunu yaparken yaşamınızda ve içinde yaşadığımız dünyada gerçek ve kesin bir olumlu etki oluşturmak bizim hedefimizdir.

Mümkün olan ilahi açığa çıkarılan ruhsal ilkelere uygun olarak mümkün olan en iyi yaşamınızı yaşamanıza yardım ederek, pozitif enerji ve ışık üreterek, yalnızca bu yolculuktaki yaşamı istediğiniz gibi tecrübe etmekle kalmayacağınıza, aynı zamanda en iyi şekilde hazırlanacağınıza inanıyoruz. Burada ve şimdi daha iyi bir dünyaya doğrudan katkıda bulunurken sonsuzluk ve böylece onların en büyük ve asil olanaklarına insanların uyanışının bir parçası olursunuz.

Bu amaç ve vizyona doğru, gün ışığına çıkarmak istediğimiz birçok proje ve kaynak var. Ve bunu yapabilmek için, mümkün olan en iyi ürünleri, içeriği oluşturmamıza yardım edebilmek için yeteneklerimizi araştırırken, sizlere, işimize çektiğimiz ve görevimizle rezonansa girenlere ulaşmaya başlamak istiyoruz. insan potansiyelinin uyanması için mevcut uygulamalar.

Şu anda, dijital ses ve müzik yapımında tecrübeli bir ses prodüksiyon uzmanı arıyoruz. Siz veya tanıdığınız biri dijital ses üretimi geçmişine sahipse ve bizimle yenilikçi yeni bir çözüm üzerinde çalışmakla ilgileniyorsanız, lütfen doğrudan bu mesaja cevap verin ve bize bildirin.

Yüce Allah isterse, temasa geçmeyi ve potansiyel olarak, türünün ilki olacak heyecan verici yeni bir proje üzerinde, O’nun lütfu, gücü ve ışığıyla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.

Şahsen ben ve sevdiklerinize 2020’ye yakın, mutlu, kutsanmış ve başarılı, 2019’da da en zengin, bol ve başarılı bir yıl diliyorum.

İlahi ve ebedi başarınıza.

İçtenlikle,

– Psisik Uzmanlar

COMMENTS

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    muttalip 10 ay

    merhaba konu ıle alakalı calısmalarım tecrubelerım var bu post u nezeman yazdınız bılmıyorum ben yenı farkettım ılgılenırsenız ıletısıme gecebılırız tsklr ıyı calısmalar

  • DISQUS: 0