Ruhsal Anksiyete ve Ruhsal Hediyelerin Diğer İşaretleri

Ruhsal Anksiyete ve Ruhsal Hediyelerin Diğer İşaretleri

Ruhsal kaygı belirtileri ve nedenleri Daha gençken etrafımda Ruhlar hissederdim, etrafta dolanırdım, çok çalışırdım, sakinleşemezdim ve hatta en kötü

Manevi enerji, fiziksel olarak hissedilebilecek gerçek bir güçtür.
Dikkatli Yemeklerin Prensipleri
Doğadaki Zaman Harcamaları Neden Ruhu Harikalar?

Ruhsal kaygı belirtileri ve nedenleri

Daha gençken etrafımda Ruhlar hissederdim, etrafta dolanırdım, çok çalışırdım, sakinleşemezdim ve hatta en kötü vakalarda hiperventilasyona ve anksiyete saldırılarına başlarım.  

Ben doğal bir endişe iken, bu. . . farklıydı.

Bu, bana çarpacak bir tür anksiyete benzeri dalgaydı .

Profesyonel bir ortamdan önce, çok sayıda doktoru ziyaret ettim, çeşitli anti-anksiyete ilaçları aldım ve hatta uyumak için uzmanlaştım… hepsini kontrol etmeye çalışmak.   Şimdi meditasyon kontrol etmeme yardımcı oluyor.

Ve hiçbir şey gerçekten, tam olarak çalışıncaya kadar, düzenli bir kaygı olmadığını keşfettim.

Benim çok hassas kendime ait ruhlarımdı. Ruhsal Hediyelerim   olduğu için Psişik Anksiyete yaşıyordum

Görüyorsunuz, ortamlar, bir Ruh’un etrafında olduğunda hissettiğimiz bir yola sahip olma eğilimindedir.

Ruhsal Anksiyete  , ani başlangıçlı anksiyete ya da adrenalin gibi bir çok şey hisseder ve pek çok ortama, armağanlarını psikolojik bir bozukluk olarak görmelerine ve daha büyük bir armağanın bir parçası olmamasına yol açabilir. Hangisi?

Ruhsal kaygı ruhsal ruhsallık armağanından kaynaklanır ve genellikle sizinle iletişim kurmaya çalışan bir ruhun varlığıyla başlatılır.

Bu nedenle, kaygınız , gelen ruhsal yeteneklerin ve / veya gizli / gizli vasatın armağanlarının bir işareti olabilir ve hiçbir şekilde psikolojik bir bozukluğun belirtisi değildir (buna Tip 2 Orta Ölçek denir ).

Bir Ruh enerjinizi sizinkiyle bağlamaya çalışırken, hassas olarak, yüksek titreşim enerjisinin gelip bağlantı kurmak istediğini hissedebilirsiniz.

Fiziksel bir cismin ağırlığı ve yoğunluğu olmadan, tamamen enerjik bir varlık olarak, Ruhtakiler, bizden daha titreşimsel enerjide doğal olarak daha yüksektir .

Böylece, bir Ruh seninle bağlantı kurduğunda, enerjiniz yükselmeli ve daha yüksek hale gelmelidir – Ruhsal meslektaşlarınızla daha çok benzer.  Pek çok ortam enerjilerini amacına  ve niyete (meditasyon) yükseltecek , ama eğer bir Ruh seninle gerçekten konuşmak istiyorsa, bunu sizin için memnuniyetle yükseltecek ve bu da – endişenin ne olduğunu hissedecek.

Hassas bir laboratuar ekipmanı parçası gibi, kazara Ruh Dünyasından gelen hatalı sinyalleri okuyabilir ve toplayabilir ve siz de neler söyleyebildiğinizi görebilir ve görebilirsiniz.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0