Olumlu Olumluluklar Yoluyla Hayatınızı İyileştirmenin 5 Yolu

Olumlu Olumluluklar Yoluyla Hayatınızı İyileştirmenin 5 Yolu

Birçoğumuz, sözlerimizi ve düşüncelerimizi, hayatın bize attığı kaos içinde pozitif tutmaya çalışıyoruz. Zihnimiz, iş süreleri, aile sorumlulukları, m

Titreşim Yasasını Anlamak ve Uygulamak
“DÜŞÜK” YA DA “YÜKSEK TİTREŞİM” VAR MI? 63 Belirtisi
Ruhsal Bilinç ve Enerjik Titreşimler

Birçoğumuz, sözlerimizi ve düşüncelerimizi, hayatın bize attığı kaos içinde pozitif tutmaya çalışıyoruz. Zihnimiz, iş süreleri, aile sorumlulukları, mali mücadeleler ve toplumsal adaletsizliklerle her gün aşırı yüklenmektedir. Kesinlikle kaostan muaf değilim, ama benim perspektifim, psişik bir medyum olduğum için eşsiz. Bu yeteneğe dair yıllara dayanan deneyimlerimde, olumlu olumlamaların bakış açımı olumsuz düşünceden ve dolayısıyla olumsuz ruhlardan değiştirebileceğini buldum. Konuştuğumuz sözün gücü, yaşam yolumuzu daha iyi veya daha kötüye gidebiliriz. Kendimi meditasyon ve konuşma cümleleri aracılığıyla kendimi pozitif bir akış halinde tutarak kendimi diğer tarafa açarım. Ama açık olmanın faydalarından yararlanmak için psişik olmanız gerekmiyor.

Olumlu Doğrulamalar

Etrafınızdaki enerjiyi pozitif bir titreşime dönüştürmenize yardımcı olacak birkaç ipucu, olumlu olumlamalar kullanarak istediğiniz hayatı yaratmanıza yardımcı olur.

1. Güne başlayın ve gecenizi olumlu notlarla bitirin:
Sabah, “Bugün pozitif fırsatlarla dolu bir hediye.” Gibi bir olumlama söylemek isteyebilirsiniz. Kendinizi iyi hissettirecek kendi olumunuzu yaratabilirsiniz, bu da titreşiminizi daha yüksek bir bilinç seviyesine çıkaracaktır. Sabahın uykusundan aklımın açık olması nedeniyle, sabahları olumlu bir olumlamada bulunmam için mükemmel zamanlar olduğunu düşünüyorum. Geceleri tekrar yapıyorum, böylece bilinçaltım hayatım boyunca çekmek istediğim gün boyunca oluşturduğum hedeflere odaklanabilir. Aslında eşim ve ben gece uykuya daldıkça düzenli olarak kaydedilen onayları dinleyeceğiz. Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde indirebileceğiniz çeşitli iyi seçenekler var.

2. Düşünceleriniz üzerinde fark edebileceğinizden daha fazla kontrol sahibi olursunuz:
Eğer olumsuz bir düşünceye maruz kalmaya başlarsanız veya kendinizin veya başkalarının hastalığından söz etmeye başlarsanız, “iptal” diyerek (yüksek sesle veya kafanızda) olumsuzlukları durdurun ve bu düşünce alanını hemen hemen pozitif bir olumlama ile değiştirin. “aşk” olarak. Bir zamanlar bir iş arkadaşıyla mücadele eden bir arkadaşım var. İş arkadaşının yaptığı tüm rahatsız edici şeyler hakkında her gün şikayette bulunurdu. Bu kişiyle sinirli hale geldiğinde, iş arkadaşının etrafında beyaz bir ışık hayal edip, kendisine “aşk” kelimesini söyleyebildiğini fark etmesini tavsiye ettim. Zamanla, toksik iş ilişkisi, negatif enerjiyi beslemediği için çözüldü.

3. Dedikodu yapmayı bırakın:
Hepimiz insanız ve bazen kendimizi saf dedikodu olan bir konuşmaya çekiyoruz. Dedikodunun olumsuz konuştuğunu anlayın. Dedikodu üzerine odaklanan bir konuşmayı bitirmenin yolu, olumlu bir ifade ekleyerek onu dönüştürmektir. Bu enerjinizi negatif konuşmadan uzaklaştıracak. İnsanlar çok geçmeden dedikoduya tahammül etmeyeceğinizi öğrenecekler, çünkü asla onu beslemediniz.

4. İstediğiniz değişiklikleri getirmek için olumlu olumlamaların tekrarı çok önemlidir:
Sözlü ya da zihinsel olarak doğrulayıcı ifadeleri almak, onları bilinçaltınızın içine sokmaya yardımcı olacak ve bu da düşünce sürecinizi değiştirmeye yardımcı olacaktır. İnançlarınız sonunda gerçekliğiniz olacak. Yeni bir amaç ya da yaratım üzerinde çalışırken, aynı doğrulamayı günde birkaç kez tekrarlayacağım. Hedefimi görmeme yardımcı olur ve aradığım olumlu sonuçları çeker.

5. Minnettarlık doğrulamaları:
Şükran enerjinizdeyken, istediğiniz hayatı yaratmak için mükemmel bir formül olan bir merhamet, sevgi ve umut seviyesine yükselirsiniz. Ne kadar mutlu olursan, tezahür etmen gereken daha pozitif enerji!

Olumlu olumlamalar kullanma alışkanlığı kazanmak gerçekten hayat değiştirebilir. Günde sadece birkaç dakika sürer, ve hayatınızın istediğiniz herhangi bir bölümünde çalışabilirsiniz. Bu ekstra 10 kilo kaybetmek ister misiniz? “Sağlıklı ve mutluyum” gibi bir onay oluşturun. Daha fazla para ister misiniz? “Şimdi müreffeh değilim” diyebilirsiniz. Kelimelerin gücüne inanmak, farkındalığınızı değiştirecek ve ruhunuzun gerçekliği hakkında daha fazla şey öğrenmenize yardımcı olacaktır.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0