Manevi enerji, fiziksel olarak hissedilebilecek gerçek bir güçtür.

Manevi enerji, fiziksel olarak hissedilebilecek gerçek bir güçtür.

Ruhsal enerji , fiziksel olarak hissedilebilecek gerçek bir güçtür. Ruhsal enerji, ilahi, saf sevginin tezahürüdür ve bireyin dinine bağlı olarak, bu

Algılama enerjisi: ruhları nasıl algılarız
Ruhsal Bir Okuma, Hayatın Yolunda Nasıl Gezinebilmenize Nasıl Yardımcı Olabilir?
Ruhsal Bilinç ve Enerjik Titreşimler

Ruhsal enerji , fiziksel olarak hissedilebilecek gerçek bir güçtür. Ruhsal enerji, ilahi, saf sevginin tezahürüdür ve bireyin dinine bağlı olarak, bu sevgi bir tanrı, tanrı veya açıklama ve açıklamalara meydan okuyan bir enerjiden gelir. Ruhu bedene bağlayan yaşam gücü olarak kabul edilir. Bu kavramda, ruhun kendisi sonsuzdur. Ruhsal enerji, örneğin elektrik gibi diğer herhangi bir enerjiden daha az gerçek değildir, ancak çok daha önemlidir. Ruhsal enerji ,  saf sevgi tarafından taşınan prana’dır ( “evrensel yaşam gücü” veya “ qi ” olarak da bilinir ).

Ruhsal enerjiyi çağırmak

Bunun doğal bir süreç olduğu, doğaüstü bir süreç olmadığı vurgulanmalıdır. Enerji  , her şeyden önce Tanrı’dan gelir  – ama yine de doğanın bir yönüdür – bildiğimiz gibi bilimin henüz anlamadığı daha yüksek bir yönü de. Çağrılan enerjinin miktarı ve kalitesi, efsanevi bir ilahın ihtirasına değil, kesin metafizik yasalara göre belirlenir. Aynı şekilde, bu enerjinin miktarı ve kalitesi ne kadar büyükse ve hedefine doğru o kadar iyi olursa, o kadar çok etkiye sahip olacaktır.Ruhsal enerji, herhangi bir gerçek manevi ya da insani neden tarafından çağrılır. Daha yüksek beklentilerini takip eden, başkalarına gerçek hizmet veren, kendi İlahiyatlarının gerçekleşmesine yaklaşan herkes, bu enerjiyi bir ölçüde uyarıyor. Bunu yapmanın en basit ve en etkili yollarından biri  dua  olmaktır – özellikle de yogi ilkelere göre yapıldığında.

Basit anlamda, eğer bir kişi beş dakika boyunca dünya barışına dua ederse, oldukça umutsuz, kayıtsız bir tarzda, bu kişi dünya üzerinde çok fazla etkiye sahip olmayacak kadar enerji harcamaz – bu yine de hiç de dua etmekten daha iyidir. Ancak, bir saat boyunca dünya barışı için dua eden on milyon insanın varsa, tüm kalpleri ve ruhları ve tam yoğunlaşmasıyla, dünyanın durumu – ki bu onların dinleri ne olursa olsun – çok belirgin bir etkiye sahip olacaktır.

In  Operasyonu Namaz Güç Aetherius Derneği tarafından gerçekleştirilen bir Kozmik Misyon, ruhsal enerji çağrılır ve manevi enerji akülerde depolanmaktadır ve daha sonra etkisini maksimize etmek konsantre formda yayınladı.

Ruhsal enerji krizi ve nasıl çözüleceği

Dünyadaki birincil enerji krizi, manevi enerji krizidir. Bu kriz çözülmüş olsaydı, başka hiçbir enerji krizi olmazdı. King’in açıkladığı gibi sorun, insanların “ruhsal enerji ihtiyaçları” ndan önce “brüt fiziksel enerji arzularını” ortaya koymalarıdır. Pratik uygulamalı maneviyattır – açık fikirli ancak kesin bir bilimsel yaklaşımla birleştirilen maneviyat – herkes için yeni ve daha iyi bir dünyanın başlangıcını müjdeleyecektir. Usta İsa’nın, 1957’de Dr. King’den çok akıllıca belirttiği gibi:

Şimdi kırılan Çağı, büyük olasılıkları beraberinde getiriyor ve bilimin çağı. Bilim, kendi başına, gece alemlerinin ruhsuz gezginleri gibidir. Yine de, bir sıcaklık, bir aleti modaya dönüştürmek için bir alete dönüşecek, böylece bilge bir adam olarak evini bulmaya başlayacak. Bu sevgiyle ısın, kardeşlerim. Kalbinizden harika, sonsuz güç bu bilimin üzerine düşmesine izin verin, böylece sonsuz İlahi olmanın ellerinde bir araç olarak görünün, ve onunla yaptığınız bu ruhsuz şey değil.

Ruhsal enerji krizine bakmanın bir yolu, bugün Dünya’da var olan sorunları inceleyerek. Bu sorunların büyük bir kısmının bir şeye kaydığı aşikardır: insanların düşündüğü yol ve bu şekilde düşünmenin bir sonucu olarak hareket etme biçimleri. Bencillik, küçük açgözlülük, kıskançlık, evcilleştirilmemiş şehvet, şiddetli öfke, intikam – bütün bunlar, bu gezegende yaygın olan düşük ruhsal bilinç düzeyinin sonucudur. Ruhsal enerji bilinci artırır, dolayısıyla bu sorunları azaltır.

Birçok insan için, kıtlık, kuraklık, depremler ve diğer sözde doğal afet gibi sorunların nedenleri insanlık ile hiçbir ilgisi yoktur; Bu şeyler sadece rasgele talihsizlik olarak kabul edilir. Oysa gerçekte, bazı doğal afetler, çevremizi kötüye kullanmamızın doğrudan bir sonucudur – özellikle nükleer denemelerle.

Daha ince bir düzeye baktığımızda, düşündüğümüz her düşüncenin çevremiz üzerinde bir etkisi vardır. Örneğin, savaşla ilgili tüm şiddetli duygular, şeytan krallığına  (yani doğa ruhlarına) negatif enerjinin salınmasına neden olur  ve bu serbest bırakma da çevresel koşullar üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. Buna ek olarak, insan ıstırabının kapsamının, bu ıstırabın doğal afetlerden kaynaklanıp kaynaklanmadığı, ayrılmaz bir şekilde karma yasasına bağlı olduğunu aklımızda tutmalıyız  .

Karmik manipülasyon ve ruhsal enerji tahliyesi sayesinde, Aetherius Derneği’nin Kozmik Görevleri Operasyonu Sunbeam  ve  Satürn Misyonu  , doğal afetlerin bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek  ıstırabın azaltılmasına yardımcı olur. Dernek tarafından gerçekleştirilen diğer üç Kozmik Misyonu, yani  Namaz Gücü ,  Operasyon Uzay Gücü  ve  Operasyon Uzay Gücü II  de manevi enerji krizini azaltmada önemli bir etkiye sahiptir.

Ancak, Aetherius Derneği’nin öğretilerine inanıp inanmadığımızı düşünelim, hepimiz manevi enerji krizini sadece daha iyi insanlar olarak çözmemize yardımcı olabiliriz – özellikle hizmet yoluyla olabileceğimiz en iyi insanlar olarak. Materyalist anlamda “en iyisi” değil – ama bizim en yüksek benliğimiz için ne kadar doğru olduğumuza dair en iyisi – içimizdeki Tanrısal kıvılcımla, tüm bunlar bizi gerçekte olduğumuz şey yapan şeydir.

Eğer maneviyata doğru bir eğilimimiz varsa, o zaman daha iyisi – daha iyi bir dünya için tüm kalplerimiz ve ruhlarımızla dua edelim, ama yapmazsak, hala başkalarına gerçekten yardım etmenin sayısız yolu vardır.

Kendiniz için manevi enerjiyi yaşayın

Kör inanç temelinde, bu delilik arzulu bir düşünce değildir.

Deneyim A
Sadece birkaç dakika süren aşağıdaki basit uygulamalardan birini veya daha fazlasını denerseniz, er ya da geç ruhsal enerji akışının hissini deneyimleyeceksiniz. Bunu yapmak için Aetherius Derneği’ne inanmak zorunda değilsiniz, ancak gerçekten açık fikirli bir yaklaşıma ve gerçekten manevi güdüye sahip olmanız gerekir. Bazı insanlar enerjiyi çok çabuk tecrübe ederler, diğerleri ise tercihen günlük olarak birkaç kez denemelidirler.

1. Hala arkada düz ve gözleri kapalı olarak oturun.
2. Burun delikleri boyunca derin ve eşit bir şekilde nefes alın.
3. Soluktaki burun deliklerine giren beyaz ışığı ve vücudun ve aurayı nefes nefese doldurun.
4. Bunu birkaç dakikalığına yaptıktan sonra, kafasına, beynine, boynuna, omuzlarına, göğsüne ve kalp çakrasına giren beyaz ışığı görselleştirin – göğüs kemiğinin önündeki bir nokta, fiziksel gövdenin önünde birkaç inç .
5. Ayrıca kollardan gelen ışığın ellere görselleştirilmesi.
6. Ellerinizi, avuçlarınızı önünüze bakacak şekilde, kabaca omuzlara paralel olarak kaldırın. (Fotoğrafa göre)
7. Avuç içi ve kalp çakrasından çıkan ışığı görselleştirin.
8. Bu ışığı bir warzone gibi bir sorun noktasına yönlendirin.
9. Bu ışıkla dolu sorun noktasını görün. Yeri olduğu gibi gözünüzde canlandırmayın – insanların olduğu gibi, manevi neşe, ilham ve şifa ile dolu olduğu yerde.
10. Bu bölgede acı çeken insanlar için gerçek bir şefkat hissedin.
11. Görselleştirmeye, bunu yapmak için zamanınız olduğu sürece devam edin.
12. Bitirdiğinizde sağ avucuyu soldan sağa bir kez kendinize doğru fırçalayın.

B deneyimi

1. Deneyim A’nın 1-7. Adımlarını uygulayın
. Işığı, Usta Aetherius, Üstat İsa, Dr. George Kralı, Mars Sektörü 6, Buda, Sri Krişna vb
. Gibi büyük bir manevi Üstat’a doğru yönlendirin. Bu Üstat için hakiki saygı ve şükran.
4. Deneyim A’nın 11. ve 12. adımlarını uygulayın.

Deneyim C

1. Deneyim A’nın 1-7. Adımlarını uygulayın.
2. Ruhsal Hakikat için gerçek bir özlemi hissedin ve bu Hakikatin ışığında yaşamaya ve harekete geçmeye çalışın – ne olursa olsun. Ne kadar yoğun ve samimi olursanız, bu daha etkili olacaktır. Hakikat arzusu da bencil olmamalı – başkalarına yardım etmek için bu bilgeliği kullanmak istemek.
3. Deneyim A’nın 11 ve 12. adımlarını tekrarlayın.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0