İnsan ve Hayvan Bağlantısı

İnsan ve Hayvan Bağlantısı

Birçok insan hayvan mıknatıslarıdır. Nereye giderseniz gidin hayvanları çekerseniz, o zaman siz de birisiniz. Ne zaman evcil hayvan dükkanlarına gider

Bahar Temizliği: Negatif Enerjiden Eviniz Nasıl Kurtulur?
Farkındalık ve Meditasyon
Bir Medyum Filmi Daha

Birçok insan hayvan mıknatıslarıdır. Nereye giderseniz gidin hayvanları çekerseniz, o zaman siz de birisiniz. Ne zaman evcil hayvan dükkanlarına gidersem, her zaman hayvanların sahiplerini kendilerine çekerim, böylece onları evcilleştirebilirim. Her ne kadar sahibim, hayvanlarına dokunmamı istemiyorsa, her zaman izin isterim. Sahipler genellikle, “Sana bu şekilde geldiğine inanamıyorum. Hiç kimseye gitmiyor! ”Sadece gülümsediğim ve söylüyorum ki,“ Tamam. Hayvanları severim. ”Ve onları seviyorum. Hepsi.

Büyüdüğüm bir çocuk olarak, bulduğum her yoldan çıkıp dururdum. Ülkede dışarı çıktım ve çocukken, insanlar artık onları istemedikleri zaman yolun kenarındaki hayvanlarını terkedecekti. Kalbimi kırdı; Yani, eğer bir tane görürsem, her zaman durdum. Bana hemen gelirlerdi. Sonra onu eve götürür ve ya onu tutar ya da sahibini (genellikle bulamadığım) kapsamlı bir araştırmanın ardından yeni bir ev buldum.

Çoğu zaman, eksik hayvanların eve dönme yollarını bulmalarına yardım etmek için psişik sezgimi kullanırım. Bu, onları, hayvanlarının kaybettiği için genellikle harap olan sahiplerine geri getirebilmek için iyi hissetmemi sağlıyor. Hayvanların çoğu, dışarıda olmaktan çok heyecan duyuyorlar ki, evlerinden çok uzaklarda dolaştıklarını bile fark etmiyorlar. Hayvanın enerji izini takip ederek kayıp hayvanları aramaya da yardımcı olacağım. Onları bulduğum zamanlar oldu, ve diğer zamanlarda başarılı olmadığım zamanlarda, onları bulmak çok kötü olsa da.

Hayvanlar enerjinizi hisseder. Enerjiniz hayvan krallığıyla hizalandığında, senin kibar bir ruh olduğunu hissediyorlar. Bu yüzden, sahiplerine sadece merhaba demek için sahiplerini çekecekler. Kaybolduklarında korktular. Onlara bir hayvan frekansı bağlantısı kurduğunuzda, onların eve dönmelerine yardım etmek istediğinizi biliyorlar ve yardımınızı kabul etmekten mutlu olurlar. Hayvanlar, birisinin kalbinize en çok ilgi duymadığı zaman da size söyleyebilir, çünkü o kişinin gerçek enerjisini içlerinde hissederler. Evcil hayvanınızın karşılaştığınız birini sevmediği zaman dinlemek her zaman iyi bir fikirdir.

Hayvanla daha bağlantılı olmak istiyorsanız, hayvan frekansı aracılığıyla hayvanlara daha derin bir bağlantı kurabilirsiniz . Enerjinizi bir hayvanla değiştirdiğinizde, size harika yollarla yardımcı olacak bilgileri paylaşabilirler. Çevrenizdeki hayvanları tanımlamaya, uyumlaştırmaya ve bağlantı kurmaya istekli olmalısınız. Hayatınıza giren ve sizi yaşam boyu boyunca size rehberlik edecek diğer hayvanlara bir mesaj vermek için özel olarak girecek bazı hayvanlar olacaktır. Hayvanları haberciler, rehberler ve öğretmenler olarak gördüğünüzde, amaçlarını anlayacaksınız ve onların mesajları yüksek ve net bir şekilde ortaya çıkacaktır.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0