Bitkilerin Kozmik Enerjileri ve Büyü

Bitkilerin Kozmik Enerjileri ve Büyü

Tüm canlılarda ve var olanlarda olduğu gibi bitkilerde de enerji vibrasyonları vardır. Bitkiler zahiri ve batını yönüyle insanlığın emrine verilmiştir

Reiki nedir ve nasıl çalışır?
Neden Doğa ile Yeniden Bağlanmalıyız
Titreşim Oranınız Nasıl Yükseltilir?

Tüm canlılarda ve var olanlarda olduğu gibi bitkilerde de enerji vibrasyonları vardır. Bitkiler zahiri ve batını yönüyle insanlığın emrine verilmiştir. Bizde enerji çalışmalarımızda veya sadece ruhumuza bedenimize iyi gelsin diye bu bitkilerin enerjilerinden faydalanırız.. tabi ki bir çok büyü uygulamasında da kullanılır. Ak büyülerin neredeyse tümü doğal bitkilerden faydalanır.

B u kısa bilgiyi vermek ve sizi de bitkilerin bazı enerjileriyle tanıştırmak amaçlı bu yazıyı yazıyoruz. Ruhunuza iyi gelecektir. Mutlaka canlıların ve yaratılmışların içinde ki enerjilerden kendiniz için ve iyi niyetleriniz için faydalanın çok faydasını göreceksiniz. Büyü yaptırmak isteyenler bitkilerin çok önemli bir yeri olduğunu bilsinler. Ve garantili medyumlara başvurduysa mutlaka doğa bitkilerden faydalanmasını talep edin.

Bir Kaç Şifalı Bitki örneği Sıralayalım

ADAÇAYI: eviniz ve işyerlerinizde adaçayı yakmak size iyi gelecektir. Kötü enerji ve ruhlardan arındıracak sizi rahatlatacaktır

ANASON: birkaç parça anason bitkisini üzerinizde taşırsanız ya da iş yerinizde yanınızda bulundurursanız size farkındalığı arttıracak ve sizi negatif enerjiden arındıracak.

ARDIÇ TOHUMU: bir tutam ardıç tohumunu üzerinizde taşırsanız  sevgi, aşk, muhabbet enerjisini üzerinize çekersiniz.

DEREOTU: özellikle çocuklarınızın odasında tutmanız iyidir. Olumsuz enerjiyi ve kötü niyetli ruhları uzaklaştıracaktır.

ELMA KURUSU: aşk ve şans enerjilerini bulunduğu ortama çeker.

FESLEĞEN: evinizde işyerinizde veya cüzdanınızda bulundurun. Bereket enerjisini çekeceksiniz.

KAKTÜS ÇİÇEĞİ: elektronik cihazlardan yayılan zararlı  enerjileri sizden uzaklaştırır.

KATIR TIRNAĞI: auranızdan geçmiş olumsuz enerjilerin kalıntılarından arındırır. Bu bitkinin minik dallarını yakarak çıkan dumandan bedeninizi tütsüleyin. Ve arada bir uygulayın.

Büyü belirtilerini anladıktan sonra uzman medyuma gitme şansınız da yoksa bu bitkilerin sularına niyet edip içerek veya tütsü olarak faydalanmanızı tavsiye ederim.

 

ŞİFA OLSUN…

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0