Bahar Temizliği: Negatif Enerjiden Eviniz Nasıl Kurtulur?

Bahar Temizliği: Negatif Enerjiden Eviniz Nasıl Kurtulur?

Evinizi Negatif Enerjiden Kurtulmak istiyorsanız, bu tekniklerden birini deneyin. Zemini çok zor süpürdün, ışıldıyorlardı. Her köşe ve kudret

İnsan ve Hayvan Bağlantısı
Manevi enerji, fiziksel olarak hissedilebilecek gerçek bir güçtür.
Aşk Büyüsü Neden Talep Edilir
Evinizi Negatif Enerjiden Kurtulmak istiyorsanız, bu tekniklerden birini deneyin.

Zemini çok zor süpürdün, ışıldıyorlardı. Her köşe ve kudret, toz ve örümcek ağlarından arındırılmış. İyi niyet gösterdiniz ve Şerefiye için hazır bir dev çanta dolusu. Öyleyse neden hala kasvetli hissediyorsun?

Bahar, evinizi yukarıdan aşağıya doğru temizleyerek enerjinin dahil edilmesi için mükemmel bir zaman. Kötü ruhları kovmak ve iyi olanları akıtmak için bu ruh halini hızlandıran ipuçlarını ve feng shui sırlarını izleyin.


Havalandırın. Kapılarınızı ve pencerelerinizi açın ve temiz havanın evinizde dolaşmasına izin verin. Geleneksel feng shui uygulaması, doğuya bakan tüm pencereleri açmanızı ve böylece her odaya güneşin girmesini ve parlamasını sağlar. Battaniyelerinizi ve yastıklarınızı dışarı çıkarın ve onları taze kaynak havasıyla doldurmak için hızlı bir şekilde sallayın.

Evini adaçayı ile kokla. Bu Yerli Amerikan tekniğinin, stres, argümanlarla girilen veya önceki sahiplerin geride bıraktığı negatif enerjinin evini kurtardığı düşünülmektedir. Dumanı evin etrafında yüzdürmek için adaçayı aydınlatıp alevi üfleyerek Negatif Enerjinin Evini Kurtarın. Ön kapıda başlayın ve her odadaki adaçayı saat yönünde yönlendirin. Dumanı, yeni sezon için sahip olduğunuz taze niyetler olarak düşünün.

Nötr ile sopa. Koyu renkler, zengin kişiliği bir mekana eklemek için harikadır, ancak çok fazla karanlık evinizi sıkışık ve olumsuz hissetmenize neden olabilir. Çoğunlukla nötr tonları kullanarak ve birkaç iyi dengelenmiş, daha karanlık tonlarla tamamlayarak mücadele edin. Nötrler zihin temizleyici, yatıştırıcı ve daha fazla alan yanılsamasına yardımcı olurlar.

Negatif Enerjinin Evini Nasıl Kurtarsın

Bozuk şeyleri ortadan kaldırın veya onarın. Evin etrafındaki kırılmış öğeleri tuttuğunuzda, alanınızdaki enerji, işlenmemiş şeyler kadar sıkışıp kalır. Ya ona ulaşın ve eşyayı düzeltin ya da ondan kurtulun.

Kristallerle temizleyin. Sadece güzel değiller, aynı zamanda kristallerin de iyileştirici ve koruyucu güçlere sahip oldukları söyleniyor. Sadece ihtiyaçlarınıza uygun taş türünü seçtiğinizden emin olun. Örneğin, ametist uykusuzluk gibi rahatsızlıklarda harikalar yaratırken, gül kuvarsunun negatif duyguları pozitif olanlarla değiştirdiği bilinmektedir. İyi zzz’lerde küçük bir destek için bir komodinin üzerine yerleştirin.

Esansiyel yağlar ve tütsü ile yenileyin. Narenciye esans yağları bilinen bir ruh halidir. Taze olsun ya da güneşli bir portakal olsun, bu kokular negatif enerjiyi temizlemeye ve kendinizi daha mutlu hissetmenize yardımcı olur. Geceleri lavanta ya da nag champa gibi sakinleştirici kokularla sakin bir atmosfer yaratmak için tütsü yakmaya çalışın.

Sıcak tonları birleştirin. Renk, ev tasarımı yapmanın önemli bir parçasıdır. Ancak bazı gölgelerin alanınızdaki enerji üzerinde farklı etkileri vardır. Parlak, sıcak tonların olumsuzluğu etkisiz hale getirip ruh halinizi arttırdığı söylenir. Ayrıca, bir odayı daha büyük gösterme yetenekleri var. Daha mutlu bir eğilim ve büyütme efektleri için bir aksan duvarını güneşli sarı boyamayı deneyin.

Negatif Enerjinin Evini Nasıl Kurtarsın

Yansıtıcı ol. Aynalar ana chi kaynağıdır (pozitif enerji). Alanınıza daha fazla pozitiflik katmak için aynaları ekleyin! Ancak çok fazla keskin kenara sahip yuvarlak çerçeveler tercih etmek, evde sert ve durgun bir enerji yaratır.

Amaçları belirleyin. Alanınızı temizledikten sonra, onu iyi bir vibrasyon ve pozitif enerji ile dolu aydınlık, davetkar bir atmosfer olarak canlandırmaya çalışın. İçinde enerjinin aktığını ve her bir alanı nasıl kullanmak istediğinize dair niyetleri ve evdeyken nasıl hissetmek istediğinizi düşünün.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0