Aşk Büyüsü Neden Talep Edilir

Aşk Büyüsü Neden Talep Edilir

Aşk Büyüsü  Medyumlardan çok fazla talep edilen büyüler aşk büyüsü bağlama büyüsü kısmet açma büyüsüdür. Ancak dürüst medyumlar bağlama büyüsünü ya

Neden Doğa ile Yeniden Bağlanmalıyız
Aydınlanmak Ne Demektir?
Meditasyon Sağlığınızı Nasıl Geliştirir (Birinci Bölüm)

Aşk Büyüsü 

Medyumlardan çok fazla talep edilen büyüler aşk büyüsü bağlama büyüsü kısmet açma büyüsüdür. Ancak dürüst medyumlar bağlama büyüsünü ya da aşk büyüsünü hemen kabul etmezler hatta kimi medyumlar sadece nikahlı olan çiftlere bağlama büyüsü yaparlar. Bsğlama büyüsü çok ağır büyüler arasındadır ve  medyumu çok fazla negatif enerjiyle doldurmaktadır bu anlamda da ağırdır.

Peki Neden Medyumlar Bağlama Büyüsünü Hemen Kabul Etmezler?

Bağlayacağınız insan sizi bırakıp gitmiştir ya da başka birini seviyordur. Bu da zoraki bir işlemdir. Sizin yaşamınızda olmaması gereken birini zorla kendinize çektiğiniz zaman yan etkileri olabilir. İşlemi yaptırırken anında o kişiyle daha büyük küslükler yaşayabilirsiniz. Ve aşk büyüsünü yaptırdığınız zaman medyumdan çok hızlı çözüm istiyorsunuz. Bunun sıkıntısını almamak için genelde kabul etmezler. Çünkü karşıda ki kişiler genellikle sabırlı olmuyorlar.

Olmayacak bir işi yaptırmak istiyorlar örneğin bu yüzden medyumlar genellikle kabul etmiyorlar. Veya kişiye zarar vereceğini duru görü ile görmüşse medyumlar bu yüzden bunu yapmayı kabul etmiyorlar.

Ayrıca Medyumların tavsiyeleri eğer bunlarla ilgili evde ritüel yapacaksanız gece niyet edin ve nefesinizi büyüye yönlendirerek yapın. en çok etkili olan ritüller yedirme büyüleridir. Eğer büyüleri kabul etmiyorsa medyumlar sizin evinizde ritüller ve niyetler edebilirsiniz diye tavsiye etmektedirler. En azından büyülerden ziyade bağlama için ritüellerin yan etkisi daha azdır.

Ve evrenin ruhları sizi bu sayede kötü ziyaret etmeyeceklerdir.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1